אנשים שנתנו פרחים לMusic ♫ Star (בן)
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך שולחים לאיימיל של בנאדם מסויים תמונות. דרך הפלאפון (גלקסי)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי להלה ! , על תשובה לשאלה "אני חייבת להשיג מאה שקל עד מחר... יש הצעות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי (:flor, על תשובה לשאלה "בקטע אמצעים, נכון הקו שיוצא מהקטע אמצעים הוא יוצא מאיזה קטע. אם נגיד הוא יוצא מצלע אחת לצלע שנייה ובין שתי הצלעות יש עוד צלע שסתם עומדת שם, אז הקטע אמצעים חוצה גם אותה לשני חצאים שווים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מפלצת העוגיות מתחת למיטה, על תשובה לשאלה "שמתם לב, שיש מומחים שמדברים במשלב לשוני גבוה? למה הם לא כותבים בשפה רגילה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהי נולדה ב25.12 1996 בת כמה היא אמורה להיות עכשו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ░▒▓█▓▒░ , על תשובה לשאלה "יש פה מישהוא שיודע לפתור קובייה הונגרית בפחות מדקה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רמי קנה 14 מחברות, חלקן דקות וחלקן עבות. מחיר מחברת דקה 5 ₪ ומחיר מחברת עבה 8 ₪. רמי שילם עבור המחברות הדקות 31 ₪ יותר מאשר עבור המחברות העבות. כמה מחברות דקות קנה רמי? בבקשה תעזרו!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥same same new name♥, על תשובה לשאלה "מהה? O: לפני שנייה היו לי 107 פרחים ועכשיו יש לי 106. איך זה הגיוני? הורידו לי פרח? איך? ומי עשה את זה בלאט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי lola1999, על תשובה לשאלה "איך אני מעבירה סירטון מהגאלקסי למחשב? המחשב אפילו לא פותח לי תקייה שאני מחברת את הגאלקסי אבל הגאלקסי עצמו נטען מהמחשב מה לעשות? זה דחוף.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי EricDTR (אני בן), על תשובה לשאלה "אני רוצה לשים ROOT בגלאקסי S1 ואני צריך לשים קובץ בכרטיס זיכרון. איך אני שם אותו? יש לי חור כזה במחשב לכרטיס זיכרון אבל החור גדול מדי. (הוא לכרטיסי זיכרון של מצלמות וכאלה)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ואחותי חולקות את אותו אפל אי די (לכל אחת אייפון). זאת אומרת שגם ב-icloud אנחנו משתמשות באותו אפל אי די. זה שאנחנו משתמשות באותו אחד לוקח לי מקום בזיכרון של האייפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית מסתבכתת, על תשובה לשאלה "חייבת עזרה. האיפון שלי לא פרוץ ואי אפשר להוריד את התוכנה של הצלצולים דוגמא שמתקשרים אלייך יהיה לך צלצול מה שאתה רוצה. יש אולי איזה אפליקציה שאפשר להוריד צלצולים להגדרות? חוץ ההאינטוז הזה. תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ^___^, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות צלצול לטלפון שהוא לא מההגדרות... אני כבר ניסיתי איזה מדריך אחד, משהו עם להפוך את השיר לרינגטון... במחשב זה כן הראה שזה רינגטון, אבל זה לא עבד באייפון (לא נכנס לצלצולים בהגדרות:/ ). מישהו יודע אולי איך? אני לא יכולה לקנות אותו! תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה דהזהוו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רדיו לנוער, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשירר? דחוף.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוריד שירים לאייפון, אבל זה אומר לי שאני צריכה למחוק את האייפון בשביל להוריד אליו שירים. יש דרך אחרת בה אני יכולה להוריד שירים? תודה מראש לעוזרים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהי3> 3> , על תשובה לשאלה "הורדתי לגלקסי מהפליסטור סוללה כמו של האיפון וזה מוריד לי ואני לא רואה את זה או איפה זה... למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי orginal123, על תשובה לשאלה "זה כיסוי יפה לבנים? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לולי קטנה, על תשובה לשאלה "איך מעבירים שירים מהמחשב לאייפון דרך הבלוטוס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תמיד שאי קמה מהמיטה או מהספה אחרי ששכבתי הרבה זמן יש, לי יון סחרחורות כאלה לכמה שניות, מה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה שבנות יפות יותר מבנים? (ואני בן)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי ידיד ממש טוב כל יום היינו מדברים, ואז הייתה לו חברה והפסקנו לגמרי לדבר. חשבתי שמתי שהם יפרדו הוא יחזור לדבר איתי. לפני כמה ימים הם נפרדו, והוא לא חזר לדבר איתי. אני מתגעגעת עליו ממש! אתם אפילו לא מבינים כמה. אולי אני נשמעת פטטית אבל אני חייבת עזרה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים לשיר בדקה ב18??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להשיג כסף חוץ מלבקש מאמא ואבא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בלאק אאוט קטן.. איך מבודדים את הX כאן? 3X-36 -------- 4 למי שלא הבין 3X פחות 36 וכל זה חלקי 4?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית \, על תשובה לשאלה "איך מעלים תמונות מהאייפון למחשב? כשאני מחברת את האייפון זה לא פותח לי את התיקיה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מורידים שירים בגאלקסי 2??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Alicia:) , על תשובה לשאלה "הורדתי את התוכנה REMOTE MOUSE לאייפון, העכבר עובד לי מצויין אבל המקלדת לא עובדת... איך אפשר לסדר? וניסיתי תוכנות אחרות לא אהבתי אפ אחת..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי M8, על תשובה לשאלה "עזרה בחשבון X: בתרגיל - 11x- (24-5x) f מה עושים? 24 כפול חמש איקס? -תתעלמו מהאות f -?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מידת חזייה D ואני גבוה ונראת טוב, למישהו מפריע מידת חזייה גדולה מידיי? כנות בבקשה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל 5 דק' יש משהו במחשב שלי שכתוב שם בעוד 10 דק' המחשב יתכבה, ואני צריכה לבחור את האפשרוית ואני לוחצת על דחה. וזה בכל זאת חוזר, יכול להיות שזה וירוס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ☹☹☹ , על תשובה לשאלה "יש איזה שם כללי ליונק שמטיל ביצים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי את המכשיר גלאקסי 2, לפני כמה זמן הטלפון הודיע לי על עדכון תוכנה. לא הבנתי מה זה ולחצתי ביטול. אחרי שהבנתי מה זה רציתי לעדכן את תוכנת הטלפון בהגדרות וכתוב לי אין עדכון זמין. איך אני מעדכנת בכל זאת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האייפון שלי נרטב והתקלקל, ויש לו גיבוי באייטונס. יש אפשרות להגיע לאנשי קשר שהיו לי אם אי אפשר להשתמש באייפון? בבקשה תעזרו!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Katniss everdeen ❤️, על תשובה לשאלה "הורדתי אייטונס בשביל להוריד שירים ואני לא יודעת כלום אני לא יודעת לבחור שירים, ולא להעביר אחרכך לאייפון?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דתיים/דתייות מה אומרים בקריאת שמע שעל המיטה? (שמע, ואהבת והמלאך הגואל וזהו?)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה שלא מופיע במיקוד השנה צריך ללמוד אותו למתכונת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חובה למלא שדה זה, על תשובה לשאלה "איך מעדכנים גרסה בגאלקסי אס 2??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הדר (-;, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה להוריד מהמרקט (בפלאפון שלי), איך אפשר להוריד עוד? אפשר להכנס דרך הפלאפון לאינטרנט ולהוריד משם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הטאבלט שלי נתקע על הסימן של אנדרואיד בהפעלה.. מה עושים? בבקשה תעזרו לי..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה ואיך קונים רב קו?.. עזרה דחוף. איפה קניתם?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הורדתי שירים לפלאפון אנדרואיד ואני שמה כרטיס זיכרון באייפון השירים ישמרו למרות שההורדות לא חוקיות? תודה!♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Be yourself (:, על תשובה לשאלה "מטען חדש קניתי שבוע שעבר, של איפון לא מטעין לי את הפלאפון, זה אפילו לא מראה שזה מתחבר. למה?!: (?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק לי fxp לא עובד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מנסה הוריד שירים מהאייטיונז במחשב לאייפון. הורדתי את השיר עצמו וגגרתי אותו לאייטיונז לsongs, זה אמור להסתנכרן לי עכשיו נכון? למה זה לא מעביר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני יודעת שהיקפו של מלבן הוא 34 ואורך אלכסוניו הוא 13 איך אני יודעת מה אורכי הצלעות? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הבעיה לצאת עם אח/אחות של החבר/ה הכי טובים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים.. נכון זה מגעיל בנות שמקללות? עם יש פה בנים רוסיים תענו אתם אבל גם מי שלא רוסי יכול לענות אני פשוט רוסייה וזה חשוב לי כי יהיה לי חבר רוסי זה לא שזה בגזענות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מאמי D:, על תשובה לשאלה "איפה בגאלקסי 2 אני מוצאת את הרשימה השחורה? (אנשים חסומים)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אפשר להעביר תמונות מהמחשב לאייפון? אם כן-איך? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אייפוד שכשמחברים לו אוזניות אז רק אחת מהן עובדת, בכל אוזניות שחיברתי זה ככה.. מישהו יודע איך אפשר לסדר את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי be happy , על תשובה לשאלה "מאמינים בסוף העולם ב 21/12??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נסיכה2626, על תשובה לשאלה "יש למישהו קישור למשחק של טרזן שמורידים למחשב? פלייזז?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה השם של השיר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פרשתי ביוש, על תשובה לשאלה "איני מצליחה לתת פרח למי שענה שאלות מה עושים? ואיך נותנים פרח? אני לוחצת על הפרח בצד שמאל שנימצא בסוגרים אבל זה מראה כמה אנשים נתנו פרח?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי במבחן 75 ואני רוצה מבחן חוזר.. יתנו לי לעשות? או שלא כי זה לא ציון כזה גרוע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי IceBoy, על תשובה לשאלה "היי, אני בן 12 ואני לומד ערבית ואני לא יודע משהו. מה ההבדל בין דאל-د ל- דא'ל-ذ??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש באייפון את ההתראות של " צבע אדום ". כל פעם שיש משהו נפילת טילים, אזעקות אז זה מצפצף.. יש את זה גם לגלקסי? חיפשתי ואין אני לא מוצאת. תודה רבה וערב טוב.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה התרגום של: "keep calm cause everythings gonna be alright"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רק אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים: במשולש ישר זווית, זווית חדה אחת גדולה ב12 מעלות מן הזווית החדה האחרת. מצא את זווית המשולש.? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רותם ;) Always answer , על תשובה לשאלה "היי, אתם יכולים להגיד לי איך יצא סיפור זה רק ההתחלה. כדי לי להמשיך? הרעיון יפה בכלל? גם אם אתם לא אוהבים את הסיפור תגידו אני רוצה דעות מגובנות בבקשה. תודה לעזרים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, מישהו יכול לעזור לי להתקין את תוכנת eclipse? אני לא מצליחה. והורדתי את תוכנת Java JDK, אבל אני לא יודעת אם זה ירד טוב, אזל אולי בגלל שזה לא ירד טוב הeclipse לא עובד לי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אחוז זה 100 מתוך 160??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אולילאהכולטוב- אבל הכול לטובה, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעלות את מדרג האמינות בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Carol:), על תשובה לשאלה "איך אני יודעת אם עוקבים אחרי באינסטגרם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מיקה2012, על תשובה לשאלה "מחיקת תמונות מהאייפון דרך iTunes - תמונות שהיו על המחשב שלי הועתקו בטעות לאייפון. אין לי אפשרות למחוק אותן דרך האייפון ועלי למחוק דרך ה-ITUNES. לא ראיתי שם אפשרות כזאת. מישהו בבקשה יכול להנחות אותי כיצד לעשות זאת או להפנות אותי לסרטון ביוטיוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מה כדאי לי? אייפון 4S או גלקסי 2??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אוקראינית (;, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם איזשהי תוכנה באייפון בחינם בשביל לשמור קבצים כמו תמונות, שכדי להיכנס אליהם אני אצטרך סיסמה או משהו כזה זה דחוף?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי WhatTheFuck, על תשובה לשאלה "תעזרו לי אני לא יודעת מה לעשות קניתי אייפוד 4 משומש ופרוץ, ויש עליו שירים ותמונות ואין לי מושג למה אבל אני לא יכולה למחוק אותם. אין לי את האופציה כאילו.. ואין לי מושג איך מוחקים דרך האייטונס מה לעשותת?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר ערבי יהודי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון ל LMFAO יש איזה ראשי תיבות? מה הם? ><?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אורחת!, על תשובה לשאלה "מה יותר טוב, הליכה או ריצה? ולמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתתתתת, על תשובה לשאלה "מי כאן טוב\ה בתנ''ך ויכול לעזור לי, בכך שאני יתן לו סיפור והוא ימצא לי את הביטוים מהתנ''ך? תודה זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדבר הזה שיש למחשבון וכששמים אותו בשמש לא צריך בטריות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אופק ;) , על תשובה לשאלה "מהו מקורו של חג האסיף? (בקצרה) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ★ עינב ★, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי! מה משפטי ההוכחה לטרפז??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אין לימושג, על תשובה לשאלה "איך מחליפים תמונת פרופיל באינסטרגרם?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מעלים לפה תמונה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ביי סטיפס שלום חיים, על תשובה לשאלה "איך להיות פחות בסטיפס זה הורס לי את החיים?!?!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מה קורה חברה?, על תשובה לשאלה "למה כורש נתן ליהודים את הצהרת כורש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים יש לי מספר מסויים של פרח ואז פרח אחד פחות.. כמו עכשיו. מה זה אומר ולמה זה קורה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הפירוש של המילה:"להערים" למשל: להערים על המספריים, שגוזרות את דינו"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "5 שישות כפול רבע שווה 5 חלקי 24? נכון? ואם לא אז כמה זה יוצא...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו שולח לי בקיק הודעות מיניות והוא לא מפסיק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה אתר להורדת שירים מיוטיוב (mp3) למחשב ( אבל אתר שעובד תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מקסי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להעניק פרחים שבפרופיל על תשובה טובה למשתמשים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ייאוש מהלך , על תשובה לשאלה "*רשום לאיזו מאה שייכת כל שנה שנת 7 לספירה? שנת 89 לפני הספירה? שנת 572 לפני הספירה? שנת 1996 לספירה? שנת 2010 לספירה? מישהו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוכל או אוחל? (אני יכול) לנקבה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גלקסי 2 ובו יש לי שירים. כשאני משמיעה שיר, כל כמה זמן יש רטט והשיר נעצר. למה זה קורה ואיך לעצור את זה ולשמוע נורמלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי בסטייל, על תשובה לשאלה "למה כל פעם מתקשרים אליי מחסוי ואומרים: הלו זאת זויה! מי זה בכלל?!?!?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מחפש מישהי שתשלוט בי , על תשובה לשאלה "יש מלא דברים באפ סטור שהם מתאימים רק לחנות אפ סטור, של ארצות הברית וממש אפליקציות שוות איך אני משנה את זה לחנות של ארצות הברית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שמחה לעזור ., על תשובה לשאלה "איך מוחקים תמונה מהפייסבוק החדש באייפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אייטונס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה איפשר בגלקסי S2 להשתיק את הצליל מצלמה? \:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדים שעושים כזה בפייסבוק updated לתמונת פרופיל מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ♥, על תשובה לשאלה "בבקשה על תמחקו את זה! כל מי שדלוקה\דלוק על מישהו\הי ומפחד לדבר איתם, אל תפחדו! גם אני בדרך כלל ככה אבל אספתי אומץ והתחלתי שיחה ועכשיו העולם מושלם ♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה.. אפשר להתחבר לואטסאפ שלי דרך המחשב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה אופי והתנהגות ומראה יש לצעירים? בגיל 20-25? מה ההבדל ביניהם למבוגרים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Just Me (-:, על תשובה לשאלה "חייבת עזרה בפוטושופ דחוף - אני רוצה לשים תמונה שהיא תהיה רקע ועלייה יהיה כיתוב, איך עושים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהצום של כיפור כל פעם אחרי שאני אוכלת או שותה כואבת לי הבטן ואני לא יודעת מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Tohar♥1D, על תשובה לשאלה "מה זה יסוד כלור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מסטיק 555, על תשובה לשאלה "פתאום כל מי שעושה לי סמיילי זה נהיה כאילו באמת סמיילי עפם פרצוף והכל למה זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני שמה משהו בגוגל כרום ב"כרטיסייה חדשה " כשניכנסים לגוגל כרום?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים שם בווצאפ? וסטטוס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני מורידה שירים לאייפון 2? ולמי ששואל אני לא יודעת מזה אייטונס..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית246, על תשובה לשאלה "באמריקה אייפון 5 עולה 700 דולר שזה בערך 2800 שקל בישראל הוא יעלה 6 אלף... ואני שואלת, למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רותם, על תשובה לשאלה "מה זה סלנג??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת12, על תשובה לשאלה "איך מוחקים אלבום בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Shuhi, על תשובה לשאלה "למה אני לא יכולה פתאום לערוך את התשובות שלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לקבל הרבה פרחים בסטיפס ושירשנמו לי על הקיר חיחיח? באלי! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איזה מישהי..:, על תשובה לשאלה "יש פה בכלל דתיים/דתיות כמוני? (גילאי 16 ומעלה.)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זה 30+3b+17b-10? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בקושי עומדת על הרגליים לשבור את הצום כבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה לעשות עדשות חודשיות? כדי או משקפיים כי זה חרא דבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בכול צחוק יש טיפת אמת!!(בת) , על תשובה לשאלה "עד איזה שעה מותר לאכול לפני הצום, כיאלו בחמש בבוקר וזהה ואל תענו סתם רק מי שיודע באמת?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דניאלה משה, על תשובה לשאלה "בשביל דתיים היום זה כמו יום שבת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שפם זה דרךחיים*-*, על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק את כל אבל ככלל ההודעות בג'ימייל בבת אחת? זה ממש חשוב כי יש לי 4000+ ואני חייבת להיפטר מהם. תודה מראש לעונים♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי צ'ין קו צ'ן, על תשובה לשאלה "איזה אפליקציות צילום ומשחקים או רשתות חברתיות יפות יש לגאלקסי 2?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מתקינה גירסה בגלקסי 2, אז זה משני לי אותו? או נשאר אותו אחד? כאילו בהגדרות ובתפריט?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Yea, science! bitch, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על שחרור גלעד שליט? אני יודעת שהנושא הזה לא רלוונטי אבל מעניין מה אתם חושבים. אני חושבת שלא היה צריך לשחרר אותו.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי היום כבר מחייכת, גם לזו שבמראה, על תשובה לשאלה "מה זה האפליקציה הזאת Antutu Banchmark??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית גאהההה :D, על תשובה לשאלה "איך אני מעבירה שירים מהטלפון לכרטיס זיכרון? החליפו לי טלפון ויש לי מלא שירים שאני צריכה שיהיו לי בטלפון החדש אבל הכול שמור בטלפון ולא בכרטיס זיכרון:. HELP??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך מורידים את השאלות שקופצות בצד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהו שכל הזמן שואל אותי שאלות על המשקל ומעיר לי ועוקץ. יש לי משקל להוריד. אבל הוא לא מכיר אותי מהרגע. מה אני אמורה לעשות איתו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה גיטרה קלאסית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "מה יותר טוב האוקספורד הלבן או השחור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שמה מיני וצמוד וכל זה.. אבל שומרת נגיעה.. ילדים מהכיתה שלי תמיד מתחילים איתי יושבים לידי באים לומר שלום ואני מתרחקת.. הם מתעצבנים והכל.. מה לעשות עם זה?. והמיני שלי לא ממש קצר.. זה מכסה הכל... אבל הם חופרים כזה ומתעצבנים שאני שומרת..!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בלופיי, על תשובה לשאלה "איך מחליפים דפדפן לדפדפן של גוגל כרום בינתיים יש לי דפדפן מעצבן אחר.. וזה לא מראה לי איפה מחליפים.. איפה מחליפים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום בבוקר בבית ספר הרגשתי ממש חלשה בידיים והיו לי כאבי ראש, אמרתי את זה לחברה שלי והיא אמרה לי שאני צריכה לאכול, ואחרי שאכלתי הרגשתי יותר חלשה למה זה ככה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי * just me *, על תשובה לשאלה "יש פה כאלה שכוכב נולד לא מעניין אותם והם לא רואים את הגמר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אופק ;) , על תשובה לשאלה "נכון חברת הפלאפון Nokia C2? אוקיי לאחותי הקטנה יש כזה, ואמא אמרה לה שהיא יכולה לשלוח משם תמונות ווידיאו בחינם. עכשיו היא צילמה וידיאו ושלחה לחברה, ואח''כ זה המתין לה 10 דקות וכתב ''הודעות מולטימדה'' מה זה? כי כל הזמן זה כותב לה כשל והיא לא מצליחה לשלוח.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לעשות באייפון שמישהו שולח הודעה אז לא יראו מה כתוב שהמסך נעול? כאילו רק שפותחים את האייפון אז יראו מה כתוב?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי 181 שירים, כמה משחקים ייכנסו? יש לי אייםון 4 32 ג"ב?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי DayDreamer, על תשובה לשאלה "גלאקסי נקסוס- אני חושבת לשדרג לגלאקסי נקסוס, האם יש לזה מצלמה קדמית, ואם כע מה האיכות שלה? תודה לעונים ^^?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ההוא שנותן פרחים לכל מי שעונה, על תשובה לשאלה "היי, כולם ערב טוב רציתי לשאול איך מורידים את ה-GTA הישראלי ואם אפשר קישור לאתר שממנו מורידים תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שירווש ♥, על תשובה לשאלה "איך אומרים יתוש באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמאא נראה לי אני פורשת לישון, אני מחר משמונה בבוקר עד שש בבצפר.. כן ככה זה י"א:D עד איזה שעה אתם מחר? ומי שונא שיעורי תנ"ך כמוני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ליו, על תשובה לשאלה "האם יש אתר עם מילים גבוהות ופירושם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לעשותאם יש חתך באצבע? חתךעל האצבע הרגילה, בערך על חצימימני ויורד מלא דם והוא לא מפסיק לרדת בלי הפסקה! מה עלשות? אם נלך לקופתחולים מה יעשו שמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אין לי כינוי so what, על תשובה לשאלה "מה זה הצמיד פאוור באלאנס כאילו מה הוא עושה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעבירים תמונות מהאייפון למחשב? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שלומי הנסיך, על תשובה לשאלה "איך מוחקים פייסבוק?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעלות תמונות לפה לא דרך הפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפרוץ את האייפון יש לי אותו כבר איזה שנה כמעט, הבעייה שאני מפחדת שיהיה לו וירוסים!.. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול קיבלתי מכתב של הצעה לחוגי רובוטוקה ומדעי המחשב אך ורק למחוננים. העניין הוא שסבא שלי מתנדב לקחת אותי לשם. הוא שאל את אימא שלי ואז היא ספרה לו שנצטרך לדבר על זה, בגלל שלפעמים אני לא מתנהגת בכבוד ומתחצפת. עכשיו אני לחוצה מזה שהוא מתבייש בי. מה עושים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תמר (;, על תשובה לשאלה "בלונדיניות הם...??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך רושמים באנגלית את השם משפחה ולדמן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה על השאלה אבל תמיד רציתי לדעת... למה בנים אוהבים טוסיק בולט ועגול וקצת גדול? כאילו מה יש בזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חוברת קיץ מפגרת, על תשובה לשאלה "10/4 _____ 0.457 כתבו = מישהו יכול לעזור לי? תודה מראש?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תדמיינו שיש פה כינוי מקורי(בת), על תשובה לשאלה "זהו.. רציני.. מוחקים שאלות על שגיאות כתיב?. איך מוחקים \ משביתים כאן משתמש?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהזה אנא עארף??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אולג החנון, על תשובה לשאלה "תנו לי איזה רינגטון הכי יפה לשעון מעורר. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פורש מכאן ולתמיד ! , על תשובה לשאלה "כל יום שישי אני כותב משפט יפה ואני שולח אותו ל-200 אנשים ומעלה וגם מעלה בפייסבוק מה דעתכם על המשפט של השבוע? "הפחד יכול לעשות ממך אסיר, התקווה יכולה לשחרר אותך!" אז בכל פעם שאנו חוששים ופוחדים מהעתיד וממה שהיה מחר?! נחזיק בתקווה שהכל יתהפך לטובה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הסימן הזה פיס? מה הוא אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר עזרה בתשבץ? תבן,2אותיות. בצוותא 3אותיות. מסימני הניקוד 4אותיות. סוגשל עץ יער 3 אותיות. יונק שוכן סלעים 3 אותיות פ, נ בסוף תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר תשובות לתשבץ מי מבין? כלי חפירה, 4אותיות. מלכודת -2אותיות. שור 2אותיות. פצח בשיר 2אותיות. האיר לסירוגין 4 אותיות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עומר, על תשובה לשאלה "אתם מכירים הרבה אנשים אמינים? החברים שלכם אמינים? המשפחה שלכם אמינה? כמה אנשים אמינים אתם מכירים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פליז תעזרו לי, ב100מ"ל חלב יש 42 קלוריות. כמה קלוריות יש ב250 מ"ל חלב? תודה מראש?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פרגית זה תרנגולת צעירה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני עונה תשובה לשאלה בתור אנונימית, בלי קישור לפרופיל שלי אני לא יכולה לקבל פרח על זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה להגיש את הספר בחשבון מחר ואני תקועה בשאלה אם משהו יכול לעזור לי אני ממש מעריכה את זה! זה פשוט ממש דחוף. איך מחשבים גובה תיבה? השאלה היא כזאת: נפח תיבה שווה לנפח קובייה שאורכה 6 ס"מ אורכי צלעות הבסיס של התיבה הם 8 ס"מ ו3 ס"מ מה גובה התיבה? פליז..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לשנות גיל בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ביי סטיפס שלום חיים, על תשובה לשאלה "לא הבנתי את התרגיל: הפונקציה Y מתאימה לכול X מספר הקטן ב-3 מכפליים המספר (למה הכוונה ואיזה תרגיל אני צריכה לעשות כאן?). תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השאלה הזו הגיונית? בכיתה יש 69 תלמידים, בכיתה 1 יש 7 תלמידים פחות מהכיתה השנייה, כמה תלמידים בכל כיתה? אם כן מה התשובה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בן כמה אמרת שקוראים לך ?D:, על תשובה לשאלה "הסים של אייפון 3GS זה אותו סים כמו של אייפון 4? אבל 3GS לא 3 רגיל..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שאלה קצת מוזרה.. נגיד שזוג מתחתן אז מאיפה יש לו את המספר של הזמר שהוא רוצה להזמין לחתונה? תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית חמודית, על תשובה לשאלה "מה זה שירותי דור שלישי ומזה נתוני סלולר (באייפון) ומה קורה אם אני מנתקת אותם? זה מזיק לפלאפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עמית65, על תשובה לשאלה "מינוס 2 פחות 2 חלקי 5 לחלק ל 5 כפול 2 חלקי 5 תודה לכל העונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Claudine, על תשובה לשאלה "אדם העוסק בתחום התכשיטים נקרא תכשיטן (תכשיטנות)??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודע שאני לא מבין בפלאפונים, אבל אפשר בכלל להוציא לאייפון את הסוללה? ואם כן אז מאיפה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי כי בייגלה שטוחים זה טעים, על תשובה לשאלה "אפשר להחליף סיסמת אפל ID? אם כן איך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני לא חרמונית,אני מעיל, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת איפה עובר קו מסויים של אגד? בדקתי באתר ואני לא ממש מתמצאת שם.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות עם חבר שלי סרטון של Cute Couple, יש הרבה כאלה, אבל אני לא יודעת איך להגיד לו אתזה.. כאילו פשוט להגיד " יא בוא נעשה גם סרטון כזה "? אני לא יודעת איך הוא יגיב. אני אתן קישור לדוגמא של אחד הסירטונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פה כדי לעזור (;, על תשובה לשאלה "אני רוצה להציע לסטיפס שבכל פעם שידרגו תשובה שלך זה ישלח לך הודעה. כי לי תמיד מעניין לדעת בכמה דרגו אם בכלל. יש עוד מישהו שחושב כמוני בקשר לזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי BiMo Bitch, על תשובה לשאלה "זה שיר ישן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני מפחדת ממדרגות נעות זה בסדר חח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי sunrise, על תשובה לשאלה "פרצתי את האייפוד לפני שבוע והדברים באפסטור עדיין עולים לי כסף למה? הדבר היחיד שהשתנה זה שיש לי עכשיו סידיה אבל אין בזה הרבה דברים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעצבים תמונות בפלאפון? תביאו שמות של אפליקציות לאפקטים וכאלה לאנדרואיד?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה " (2-)×15+6 איך פותרים את התרגיל תרישמו לי תדרך תודה לעונים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה קרה עם הנאמנים... עזרה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Grrrrr...Sexy :), על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה להוריד אפליקציות לגלקסי. ואני גם לא מצליחה לעדכן את האפליקציות שיש לי כבר.. מישהו יודע אולי מה הבעיה? דחווף?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מעיין_לוי 3, על תשובה לשאלה "תפסתי את ההורים שלי מחטטים לי בפייסבוק ומדברים עם החברים שלי בשמי! אני כועסת מאוד ולא יודעת מה לעשות! ועכשיו אני לא מוכנה לצאת מהחדר שלי ולדבר עם ההורים שלי! מה לעשות אני צריכה תשובה דחוף. ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי למה גברים אוהבים ביצ'יות D:, על תשובה לשאלה "אנשים, תנסו לעזור לי זה חשוב, תנו לי את כל הדרכים שרק אפשר, אין אני מעבירה שירים מהמחשב לMP??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מערכת סטיפס בשביתה? או מה?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "משעמם לי ומהבוקר אני נימצאת על המחשב. זה טוב או רע? תודה עונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נושיי (;, על תשובה לשאלה "אהמ.. מישהו יכול לעזור לי לבחור בגדים להיום בערב?! אני הולכת להופעות באשדוד! מה אני ישים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לא מגלה29, על תשובה לשאלה "איך פותרים את זה? הכוכבית * זה בחזקת 2 6b*+ 18b=0??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי החתיך הכובש שלך, על תשובה לשאלה "ואיך הציור הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רוני 18, על תשובה לשאלה "איך משנים כינוי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חזקה? זה משהו + משהו+ משהו או שזה כפול משהו? אני מתווכחת עם אח שלי חח?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רק חזרתי וכבר חסמו אותי, חחח, על תשובה לשאלה "קורה לכם שאתם אומרים איזה מילה כלשהי בעברית, רגילה לגמרי.. ואז אתם חושבים על זה ואתם לא מבינים מאיפה הם הקריצו את השם הזה בכלל? קורה לי עכשיו, עם המילה 'תג'.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Shani :), על תשובה לשאלה "איך משנים באייפון, שבמקום השם של החברה (דוגמא: pelephone) בצד שמאל למעלה, אז יהיה כתוב את השם שלי? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי You gotta get up and try ♥, על תשובה לשאלה "איזה אקורדים זה? (באותיות)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נסיכהה <3, על תשובה לשאלה "איך חוסמים ישומיים בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נסיכהה <3, על תשובה לשאלה "איך לחסום ישום בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי צריך לשים am is are במשפט באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "0=6:___ אופציות: 0, 6-, 6, אין מספר כזה. אני רק רוצה לוודא שצדקתי באמת שזה תרגיל על הפנים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתית^.^, על תשובה לשאלה "מה רמת האמינות שלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לרדת לו זה למצוץ לו? סליחה על הגסות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול הייתי בהופעה, ומלפניי ישבה מישהי שעישנה מלא ולידי ישבה עוד מישהי שעישנה, ואחרכך באו אחרות וישבו מלפניי ועישנו, וכל העשן עף אליי לפנים יכול להיות שיקרה לי נזק מזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אנחנו הבנות צריכות תחת גדול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי החיים שלי מתוקים גם בלי סוכר:), על תשובה לשאלה "אפשר קישור לשאלה ששאלו על המפץ בגדול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום,, אם אני אני יכולה להתייעץ על משהו בפרטי בבקשה זה חשוב אני בדיכאון בגלל זה המון זמן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גנן גידל חיטה , על תשובה לשאלה "האם יש בשם שלכם את האות א'? או לא? (אתם יכולים גם לכתוב תשם, יותר טוב) בן או בת? החלפתם שם פעם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לחשב היקף משולש אז אני עושה 4+4+4=12 (הגודל של המשולש, הוא4) נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים בזה?..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גנן גידל חיטה , על תשובה לשאלה "האם יש בשם שלכם את האות ב'? או לא? (אתם יכולים גם לכתוב תשם, יותר טוב) בן או בת? החלפתם שם פעם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החלמון זה הצהוב או הלבן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סוויפטית חמודה D: , על תשובה לשאלה "היי, איך אני יכולה לעלות את דרגת האמינות שלי? אני קיבלתי ביומיים האלה למעלה מ50 פרחים ודרגת האמינות שלי לא עלתה.. תודה רבה לעונים. צהרים טובים D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך?...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני רושמת באייפון איפה שה "החלק כדי לפתוח" מה שאני רוצה? או למעלה איפה שהאיכות קליטה משהו.. ראיתי אצל כמה אנשים שרשום מה שהם רוצים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש לחוצה מהבגרויות שנה הבאה. אני עולה לכיתה י', במה עושים בגרויות בכיתה י'? והאם הן קשות? יש לי ממה להילחץ? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר dirty pics כאילו תמונות מלוכלכות..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ❤💗For you💗, על תשובה לשאלה "היי, יש לכם אוליי משחקים לפלאפון לגדולים כלומר כשהולכים לעבודה ויש הפסקה אז, משעמם אז יש לכם רעיונות למשחקים אפשר חשיבה אבל כיפיים לגדולים כמו, logos quis או טטריס דברים כאלה תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי א', על תשובה לשאלה "מה הצבע הכי יפה לעיניים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית במיטבה 16, על תשובה לשאלה "אם עושים את החבילה של הוט מוביל של ה10 אגורות לדקה.. האם זה כולל אינטרנט חופשי או שהאינטרנט זה גם לפי דקת גלישה..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה לעריכת סרטונים בגאלקסי 2 עם כן איך קוראים לה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "למחשב שלי יש שלוש שפות רוסית אנגלית ועברית... שאני מורידה פוטוסקייפ בעברית זה הופך לי לאנגלית! ואצל כל החברות שלי, שהם מורידות מאותו אתר זה עושה להם בעברית! יש דרך לשנות את זה לעברית? אם כע, איך? זה חשוב!*?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי (◕)(◕), על תשובה לשאלה "באיזה חברה חיילים יכולים לקנות אייפון במחיר הכי זול? אם אפשר להוסיף קישורים אני ישמח ;-)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה ממשיכים לשדר את ארתור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הובה בובה ;), על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר הזה, יש בו שורה - זה או שמדבר איתך או שמדבר עליך..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קראסביצה D=, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים עליה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי KurtCobain*~*-אני בת., על תשובה לשאלה "פרצתי תאייפוד שלי עכשיו והייתי צריכה להוריד cydia.. מה אני אמורה לעשות עכשיו? כאילו נגיד אני רוצה להוריד משהו, פשוט להוריד רגיל? $$:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימוס בלאק, על תשובה לשאלה "עשו על אמא שלי כתבה בערוץ 22 לפני איזה 10 שנים.. ואנחנו רוצים למצוא את הכתבה הזאת.. איך אני יכול למצוא אותה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I Am King, על תשובה לשאלה "מישהוח יכול לישלוח לי קישור של תוכנה למאפשרת לשלוח SMS ממחשב לטלפונים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "מישהוא פרץ לי לפייסבוק ושלח למלא אנשים שאני לא מכירה הצעות חברות אז, כשניסיתי להיכנס זה חסם אותי לחמש דקות ומחק את ההצעות לאנשים. אני מפחדת שזה יקרה עוד פעם. מה לעשות? קרה לכם גם? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי LadyDe, על תשובה לשאלה "מה יש בקישור? אני פוחדת לפתוחXD?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כלי בפאוור פוינט כמו בפוטושופ שאפשר ללחוץ על חלק בתמונה ולדעת איזה צבע זה בתוכנה? הסימן שלו זה העשירי בצד שמאל בקישור של התמונה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לחבר רמקול של מצלמת אינטרנט מבלי שיהיה קבל מיוחד לרמקול.. קניתי מצלמה ואני לא יודעת איך להתקין את הרמקול עזרה? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוריד צלצולים מהאינטרנט, ויש לי מכשיר ישן בלי גישה לאינטרנט. יש לי חסימה שכשאני שמה את המספר שלי באתר של הורדת שירים כתוב שהטלפון שלי חסום לאתרים האלו, איך להוריד את החסימה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אחת נורמלית (;, על תשובה לשאלה "יש איזה אתר או תוכנה, שאני יכולה לראות אם אני בclose friends של מישהו בפייסבוק? אם כן אני אשמח שתשלחו לי ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום אני שולחת את האייפון שלי למעבדה ואני פוחדת שהכול ימחק, מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להסתיר את הגיל בסטיפס? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לחבר את עצמי לאינטרנט דרך המחשב לאיפון?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מייייוחדת שליייייי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך מעבירים סרטונים שצילמתי בפלאפון למחשב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה חושבים שעברית זאת שפה קשה? רק 22 אותיות!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חשבון ביוטיוב ונכנסתי להגדרות הערוץ שלי והיה כתוב שם "שני את הערוץ שיהיה גלוי ביוטיוב". מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איך משנים סטטוס באוצאפ??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי YOLO:, על תשובה לשאלה "יש לכם משחקים טובים לPSP??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "אתמול כשהייתי עם בן דוד שלי כשדיברנו אז שמתי לב, שהוא מסתכל לי לפעמים על החזה O_O (הוא עולה לכיתה ז'. אני עולה לכיתה ט' ואין לי חזה גדול.. וגם לא ראו שום דבר) מה לעשות? אני מתביישת לדבר איתו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אוהב את כולכם:), על תשובה לשאלה "שאלה רצינית-אני רציני -מה אפשר לעשות ברשת? (מה אתם עושים? חוץ מיוטיוב וסטיפס ופייס.)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דניאל וספיר הם מיני מקופלת, על תשובה לשאלה "אם אני מוחק את הסקייפ נמחק גם ההיסטוריה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי במבה נוגט עם סוכריות קופצות, על תשובה לשאלה "זה משנה איזה דיסק אני קונה בשביל לצרוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אקונה מטטה ;), על תשובה לשאלה "מה קורה אם מגיעים ל-0% בדירוג אמינות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Haha.Me. , על תשובה לשאלה "אולי למשהו יש את האקורדים (לגיטרה) של השיר פתיחה של גאליס? D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נטלילוש (:, על תשובה לשאלה "איך אני מעבירה כרטיס סים לאייפון? צריך בשבילו כרטיס מיוחד או את הרגיל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Sapir ;), על תשובה לשאלה "מישהו פה מבין מתמטיקה כיתות ט'-י'? אשמח שתבואו לפרטי, תודה! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באתי לחברה שלי חיבקתי אותה מאחורה ונישקתי אותה והיא הגיבה מוזר כיאילו היא אמרה לי תן לי רגע לבד למה היא אמרה את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סוואגייי O; , על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי קישור לאתר: mxtube? זה אתר בכלל? או אפליקציה? תודה (-:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך בודקים את הדירוג אמינות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי תוכנה לעריכת הקול? דחוף?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה מס הכנסה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עדנוש2000, על תשובה לשאלה "למישהו יש תוכנת עריכת סאונד הכי פשטה, בלי ווירוסים או בעית, ושזמן ההורדה שלה מהיר כמה שיותר?! תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני רושמת שאלה ואני עושה סמיילי בשאלה, ואז כשאני שולחת את השאלה הסמיילי לא מופיע למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה your pretty??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לחבר X בשלישית ( X^3 ) עם 2 איקס בריבוע? ( 2X^2 )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הכי נאמנה בסטיפס ויש לה הכי הרבה פרחים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאאאני ראשונה :), על תשובה לשאלה "מה זה תחום הגדרה של פונקציה? y=x^2-8x+7?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הכינוי בשיפוצים, על תשובה לשאלה "איזה סידרה כדאי לי להתחיל לראות? בת 13..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אין לי באייטונס, תייקה כזו של הרינגטונגים יש לי רק של MUSIC, ואין לי גם את האפשרות לסמן ב-וי RINGTONES בEDIT שם למטה, ועכשיו אני לא יודעת איך להעביר את הצלצולים לאייפון, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך לשנות צלצול בגלאקסי S2? (בצילצולים של הפלאפון לא שירים) וגם איך לשנות למספר חסוי.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קנו לי אייפון, ואני רוצה להעלות סרטון ליוטיוב (בעזרת כבל יו אס בי ללפטופ שלי) זה עולה כסף? להעלות מהאייפון למחשב בעזרת הכבל? כי אין לי איטרנט.. אני חדשה אז לא ממש מבינה בזה... תודה! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי היה רוצה יום מיוחד גם בשביל הרווקים? שיגיב?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מעיני (-:, על תשובה לשאלה "איך מוצאים את משוואת הישר של ישר כלשהו, עם יש לי את השיפוע שלו ונקודה כלשהי על הישר? תודה מראש לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש תוכנה באייפון שאפשר לראות דברים בפלאפון אחר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מנהלת קבוצה של משפטי אהבה, ואנחנו 4 מנהלות, אני היחידה שמעלה תמונות אני היחידה שרושמת סטטוסים ואף אחת מהן לא עוזרת לי וזה כבר מעצבן! מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לWAVE2 אנרואיד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בן כמה אמרת שקוראים לך ?D:, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי סטטוס על זה ששום דבר לא הולך לי..? שכל דבר טוב נפסק באמצע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה האנרואיד הזה? מה יש בו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דניאליייי :-[, על תשובה לשאלה "בנים, בת שמעשנת זה מוריד לכם ממנה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה יזיז\ה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתתתתתת, על תשובה לשאלה "אני רוצה בערב ללכת לעשות ריצה עם חברה.. אמרתי את זה לאמא שלי (היא ממש פרנואידית), והיא הפחידה אותי.. היא אמרה שחם אז אני יכולה להתעלף, ושהלב שלי ידפוק ממש מהר (לא שיש לי בעיה רפואית), ושריצה זה לא טוב. ועכשיו אני פוחדת. להקשיב לה? או שזה לא הגיוני אני פוחדת ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה חבר אבל מצד שני אני לא רוצה כי אני פוחדת לפספס אחרים, ופוחדת שלא יתחילו איתי כי יש לי חבר, אם אני רוצה אני תוך שניה משיגה חבר, אני מקובלת יפה וחמודה, ומלא אוהבים אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר קישור הורדה לתוכנה movie maker אבל שיעבוד תודה לעונים והמשך יום נעים, ♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "מה הקטע שאותיות שעברית אסור לכתוב יותר מפעמיים כמו "חח" אבל אותיות באנגלית כן? כמו "nnnnnn"?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עינב (:, על תשובה לשאלה "בשביל וואטסאפ צריך סים בפלאפון? כי הולך להיות לי גלאקסי (נראלי שאפשר להוריד גם לזה וואטסאפ לא?) אבל עוד אין לי סים... סיפור ארוך... אפשר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Carol:), על תשובה לשאלה "סתם לדעת! אם אני רוצה למחוק את שם המשתמש שלי בסטיפס.. אפשר? אם כן, איך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אם אני צמה והצום לא קשה לי, זה אומר שעשיתי מעשים טובים? או שאין קשר? או שזה בעצם רק בכיפור?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי YT=בופי, על תשובה לשאלה "אני היחיד ששומע בוב מארלי? (בן 14)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בסוף הצום, מה אני אמורה לעשות קודם? לשתות או לאכול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קטיוש , על תשובה לשאלה "איך מורידים סרטים באתר IHORADOT??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אייפון, וחיברתי אותו למחשב והכל וכבר העברתי שירים באייטונס.. ואני קונה אייפד, אני צריכה להוריד אייטונס אחר או חדש כדי שלא יתערבב לי הדברים של האייפון והאייפד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר להביא פרחים בהתייעצות? אם בשאלה רגילה מקבלים רק פרח אחד אז למה בהתייעצות לא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בכד נמצאים 5 כדורים אדומים, 3 כדורים לבנים ו7 כדורים שחורים. אם נוציא באקראי כדור מתוך הכד מה ההסתברות שהוא יהיה, אדום - לבן- שחור- כדור שאינו לבן- עזרה תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בשאלות 'התייעצות' אי אפשר להביא פרחים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי השם היה משעמם מידי אז החלפתי , על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיודע למה שכשאני נכנסת לשם שלי באייטונס ולמוזיקה אני גוררת את השירים שהורדתי וזה לא מעביר לי?!, פשוט אני נוסעת לאנשהו ואני חייבת להעביר שירים דחו. תודה למי שעוזר D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ..(:, על תשובה לשאלה "אני צריכה סורס טוב לאייפון לכל מיני דברים טכניים כמו נגיד שמעבירים דף אז היא עוברת עם צורה, לרשום בהחלק לפתיחה מה שבאלי,themes למינהם... רק לא Biphone כי הוא עושה לי בעיות... תודה מראש!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה 9 הימים!?!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אחת שיודעת !, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעשות לי טובה ולבדוק אם הוואצאפ בחינם פתאום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הייתם מגיבים אם לא היו מתיחסיים. עליכם לא טוב בעבודה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי adi17, על תשובה לשאלה "איך אני מורידה את התוכנה folderlock לאייפון?- הוא פרוץ והכל, ניסיתי מהסידייה והיה כתוב לי שזה עולה כסף ובאנסטולוס הוא לא מופיע. משהו יכול להסביר לי איך להוריד או לתת לי תוכנה חינמית אחרת שאיתה אני יכולה לחסום תיקיות באייפון והודעות עם סיסמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית;), על תשובה לשאלה "איך מעלים תמונת פרופיל בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להוריד למחשב את התוכנה Color splash (שיש באייפון)? או שיש משהו דומה לזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד לאיפוד דברים מיוטיוב? יש איזה תוכנה? ואם כן, איך קוראים לה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות נאמן סטיפס? לדבר עם המערכת או שזה הולך לפי מספר פרחים? ואם כן, אז כמה פרחים צריך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית שוווה, על תשובה לשאלה "יש לי באייפון תמונה שאני רוצה לשים אותה בתמונת פרופיל בסטיפס. איך אפשר לשים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "אני קונה עוד שבוע גאלקסי S2 איזה צבע של גאלקסי כדאי לי לקנות? לבן או שחור? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רציתי לדעת אם אפשר היום להיכנס למים (בריכה) בגלל צום תשעה באב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הספרדיה :*, על תשובה לשאלה "אנדרואיד ואפסטור זה אותו דבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ░▒▓○•LET ME LOVE U•○▓▒░, על תשובה לשאלה "אם אני חוסמת מישהו הוא יכול לראות את השאלות שאני שואלת? והוא יכול להגיב לי עליהן? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה לעזור לי בשאלה 65? עמוד 28... תודה רבה לכל מי שעונה! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רווק בן 17 ;), על תשובה לשאלה "אני צריך בחופש הזה ללמוד ערבית יש למישהו דרך טובה לזכור מילים בערבית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין WHAT DID YOU DO? ל- WHAT HAVE YOU DONE? מתי משתמשים בכל משפט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זה תשעה באב? מה זה תשאב באב? מה אסור או מותר לעשות בתשעה באב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברים אשמח לדעת מתיי נגמר הצום במוצ"ש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יסמין007, על תשובה לשאלה "כלור יכול לעוור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי peeta mellark, על תשובה לשאלה "היי, אם אני מוחקת תגובה שהגבתי על תמונה בפייסבוק או פוסט שכתבתי על קיר של מישהו... הוא יכול לראות את זה בהתראות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אדון סטיפס/fireman אני לא פה!, על תשובה לשאלה "היום בערב אני יעזוב את סטיפס מה אתם אומרים? אני יצליח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי you want a cake on your face?, על תשובה לשאלה "אנ פווחדת לצום אני אף פעם לא מצליחה ואני רוצה להצליח. עצות מישהו בבקשה! (סטיפס בבקש לא למחוק!)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שלום,, על תשובה לשאלה "הזמינו אותי למסיבה בימית 2000. איפה זה ומה יש שם? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי true love all you need ♥, על תשובה לשאלה "אסור החודש הזה ללכת לים ולבריכה בגלל מזל רע משהו כזה נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הספרדיה :*, על תשובה לשאלה "למה משעמם לי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להוריד מהמרקט באנדרואיד, אני לוחצת על הורדה וזה כותב שאני צריכה אימות ולא קיבלתי ואני לא יודעת איך עושים (אימות לחשבון גוגל) מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דחווווף, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשי הזה שיש בו את המילה somday או sunday והוא בספרדית או בפורטוגזית או משהו כזה? אני יודעת זה קצת מידע אבל זה דחווף!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פשוט אני :-), על תשובה לשאלה "למי יש אתר להורדת שירים מיוטיוב? דחוף... תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה בעדשות, כל מי שמבין שידבר איתי בפרטי.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוריד לאייפון סימיסימי (אם ככה קוראים לזה) וממש חשוב לי, ויש לי פריצה ואין לי אפל איידי, אני לא מצאתי במנוע חיפוש... איך כותבים ומה לעשות אם אני לא מוצאת? למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לוליטהה, על תשובה לשאלה "מה זה אי אפשר לשלוח פרחים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~American Smart guy~, על תשובה לשאלה "מותר להשתמש בכלי חלבי שלא בישלו בו כדי לגעת במשו פרווה שיגמור בבשרי? חח הבנתם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♀ Always glad to help ♀, על תשובה לשאלה "יש תוכנה לאייפון לא פרוץ לצלצולים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מתוקה , על תשובה לשאלה "אני עוסקת במוזיקה יחצנות כתיבה והלחנה. עכשיו יש מישהוא בן 17שהוא בקש מימני כמה שירים שלי בשביל להקליט ונתתי לו ואמרתי לו שיתכונן. עכשיו סיכמתי איתו שיגיע באיזה שעה לאולפן ושם יקליט את השיר וההקלטה על חשבוני! עכשיו הוא בה לא מוכן בכלל והשיר הלך לי! המשך בתשובה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת האם מישהו יודע מה ההבדל בין IPHONE 4 רגיל לבין IPHONE 4 SIM FREE? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היושיים, תגידו מישהו יודע איך פותחים בלוג חינם?! אם כן אפשר מדריך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית!, על תשובה לשאלה "אני רוצה מאוד להתחזק ביהדות וכל זה..! אבל קשה לי נורא להתפלל בבוקר וקשה לי נורא במצוות כיבוד הורים אני מתייאשת כבר! אוף!.. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הקאתי את הטונה שאכלתי אתמול :( , על תשובה לשאלה "היי, אתמול הקאתי 4 פעמים פלוס והרגשתי שאני לא יכולה לנשום שהקאתי אמא שלי כמובן הייתה לידי ועזרה לי מאז אני לא ממש רעבה, למה זה קורה לי היום בבוקר אכלתי סלט אבל לא יכולתי לסיים את הסלט בסוף אכלתי בכוח תעזרו לי, תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בוקר טוב :), על תשובה לשאלה "נכון יש מקש במקלדת שאפשר לצלם איתו משהו מהמחשב? איזה מקש זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אווף אני בת וצומחים לי שרירים בידיים טבעי אני לא הולכת לחדר כושר לא כלום אוף מה לעשות? איך מדללים שרירים או משהו כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה דווקא על בלונדיניות עשו את הסטיגמה שהן טוםטום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי במבה נוגט עם סוכריות קופצות, על תשובה לשאלה "היי, תגידו נכון כשקונים דיסק בתוך קופסה כזאת עם התמונה והכל אז צריך להיות ספרון כזה על הסרט? כי ראיתי בהרבה מקומות שכן וכשקניתי כמה סרטים אז לי לא היה.. למה לא? O:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חד קרן בלי קרן - סתם סוס , על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני לא מצליחה לישון... ואני נשארת ערה עד 10 בבוקר ואז אני ישנה ב - 10 בבוקר עד 8 בערב כזה.. זה טוב או לא טוב לילדה בת 13??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ערה כל יום עד 6 בבוקר ואז הולכת לישון וקמה ב6 בערב... אני רוצה לסדר את השעות שזה יהיה נורמלי, מה כדאי לי לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מוכרים בישראל חוץ מנצרת שרשראות עם צלב נגיד בבאר שבע וזה? או שלא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בילאנקה <3, על תשובה לשאלה "יש אתר או תוכנה שסתם אפשר להקליט את עצמנו? נגיד כמו בפלאפון שאפשר סתם להקליט? מי שמביא לי פשוט תודה ענקית!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שנתייםלאהייתיכאן, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שלא מכיר את באר שבע? O___o?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נוו מה הפירוש של השם אלישה? ומה המקור שלו? בבקשה תענו!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חזי4302, על תשובה לשאלה "האם יש אפשרות לראות מי ביקר בדף הפייסבוק שלי, אפילו שהוא לא עשה שום פעולה בדף??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין TORRENT ל UTORRENT??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מיישהי :), על תשובה לשאלה "מישהו יכול לשלוח לי קישורשל נויורק פרק 6? אבל בחינם...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "עזרה בתרגיל מתמטיקה בעבודת קיץ - התרגיל: מינוס 8 לחלק ל-0, איך פותרים ומה החוק בחילוק 0 של מספר שלילי? תודה..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Reborned, על תשובה לשאלה "איך הוחים למנהלים בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים, אתם מעדיפים גבוהות או נמוכות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדת סוכר (:, על תשובה לשאלה "שיש את הפועל see ואני צריכה להוסיף לו ed מה יוצע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תמיד אמא שלי אומרת לא לעלות על המשקל בערב או בלילה, כי המשקל מראה יותר ממה שאני שוקלת בשעות אלה. למה זה ככה? זה באמת נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי david99, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה קישור לניו יורק פרק 41??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לעביר תמונות מהמחשב לאייפון? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך משנים את הצליל של ההודעות בגלקסי S1? יש לי את הצלצולים הסטדנרטיים אבל אני רוצה שזה יהיה איזשהו שיר..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי banana power, על תשובה לשאלה "מה זה הפרחים האלו? למשל, אני מגיבה בשאלה של מישהו ופתאום יש לי התראה שקיבלתי פרח, אז מה זה פרח הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי scrat, על תשובה לשאלה "תוכנה שיכולה להמיר קיבצי וידאו מסוג free opener הורדתי סרטונים מיוטיוב שירדו מסוג קובץ זה, אבל הוא מסרב להפתח בתוכנה שמשלבת וידאו עם תרגום, וזה בעייתי בשבילי. תודה מראש לעוזרים^^?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה תמיד העוצמת אות במחשב נמוכה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סיווני., על תשובה לשאלה "יש לי מחשב נייד, איך אני מצלמת את המסך שלי? על איזה כפתור ללחוץ? במחשב רגיל אני יודעת שיש כפתור מיוחד, גם בנייד יש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מחכה לתשובה מסטיפס, על תשובה לשאלה "סטיפס? אני צריכה לישאול אותכם שאלה אישית דחופה יש מצב אתם כותבים לי בבקשה בפרטי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בן כמה אמרת שקוראים לך ?D:, על תשובה לשאלה "יש מכשיר כלשהו שיש לו אותו סים כמו לאייפון 4? חוץ מ4S?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נשמאמי :*, על תשובה לשאלה "למה ואיך אפשר למחוק שאלה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אתם יודעים אם יש לפלאפון הזה וואצאפ...??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני מחבר את הMP למחשב הוא משמיע צליל של חיבור אבל הוא לא פותח לי תקיה ואין את זה גם "במחשב שלי"! וזה ממש דחוף. בבשה עזרה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~Another Fish In The Sea~, על תשובה לשאלה "יש לכם להקות/זמרים/שירים טובים? אפשר קישורים. תוודה 3?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה המפץ הגדול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ^____^, על תשובה לשאלה "יוסי ורינה מקבלים דמי כיס חודשיים. הסכום שמקבל יוסי קטן ב20 ש"ח מהסכום שמקבלת רינה. הסכום שמקבלת רינה ב-5 חודשים שווה לסכום שמקבל יוסי בחצי שנה. כמה כסף מקבל כל אחד מהם בחודש? (אני גרועה בשאלות אלגברה ויש לי בלאק אאוט..)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף רק מי שיוגע אם האייפון לא פרוך אי אפשר לעשות צלצול דרך האייטונס, ותוכנת המאקר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה הקטע.. עכשיו במקום לתת פרחים מדרגים?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום,. איך קוראים למשחק שבוחרים נשק ויורים חופשי באייפוד\אייפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מצאתי אוזניות שב"כ, בדיוק כמו אלה (קישור) איך אני משתמש בהם..? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש מדבקות של ניקוד למקלדת? אם כן, כמה זה עולה-ובאיזה חנות אפשר לנקות? המשך יום טוב: - )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא זוכרת את האימייל שנרשמתי איתו לסטיפס, לא התנתקתי מאז שנרשמתי לפה ובאתר לא מופיע בפרטים את האימייל, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איזה מישהי..:, על תשובה לשאלה "היי, אני לא יודעת את המספר בתעודת זהות שלי.. והיא אצל אמא שלי איפה עוד אני יכולה לראות את המספר.. מכתבים, רב קו..? משהו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי זאת אני!!!, על תשובה לשאלה "מה זה אומר במשוואות (f (x במתמטיקה? זה דחוף בבקשה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית במיטבה 16, על תשובה לשאלה "מזה דוא"ל פייסבוק... שכתוב במידע\ אודות בפייסבוק..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית במיטבה 16, על תשובה לשאלה "כמה עולה גלקסי S 3.. ומה ההבדל בין 2 ל3..? ומה יותר טוב אייפון הוא גלקסי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נשמה של ברווז, על תשובה לשאלה "מה זה אותיות רישיות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם מסתירים את זה שאתם בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דיברתי עכשיו בטלפון עם חבר, והרגשתי שהוא רצה לסיים כבר את השיחה. האם זה בגללי? או שזה סתם הרגשה שלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לישון , על תשובה לשאלה "איך מחפשים אנשים בסטיפס ושולחים להם הודעה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר שלא יראו את התמונת פרופיל בפייסבוק גם החברים שלא יכלו להיכנס, לתמונה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי crazy186, על תשובה לשאלה "מי יודע איך פורצים לחשבון דוא"ל של אתר walla הכי קל ומהיר זה דחוף בבקשה..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי זה שהתאהבת בו ^_^, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על זה זה בסדר עם יש תיקונים תרשמו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אהובתי:), על תשובה לשאלה "מה זה קרזיניישן בעברית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי *מוניקה*, על תשובה לשאלה "תגידו, האלכסון שיוצא מקודקוד הראש בטרפז חוצה זווית? ותיכון תמיד חוצה זווית רק במשולש ש"ש? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אהובתי:), על תשובה לשאלה "מה זה "הירשם כמנוי" בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה במתמטיקה חשובה! 1. נתון כי היחס בין מספר הבנים למיספר הבנות בכיתה זו הוא 4:5 כמה בנים וכמה בנות (יש יותר בנים)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סיווני., על תשובה לשאלה "היום התחלתי לעבוד, ועוד חודשים אני רוצה להתפטר אחרי שיגמר החופש. איך אני מתפטרת? כאילו מה לאמר? הם נחמדים אלי.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לתוכנה הזאת של השפתיים? http://www.youtube.com/watch?v=QF1xJ7MDlHY?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הבנתי מה מצחיק פה תוכלו להסביר לי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "איזה אפליקציה של עריכת סרטונים יש בגאלקסי S2??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Just Me❥, על תשובה לשאלה "מתי הצום נגמר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמעט שתיתי מים בצום בטעות! (בסוף נזכרתי) פעם שניה שאני כמעט מתבלבלת.. מה לעשות כדאי לא לשכוח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זה 16% מ-6500??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי תוכנה שמעבירה שירים מהמחשב לאייפוד (לא דרך אייטיונס), ואם אפשר גם קישור להורדה תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי הורדה של האלבום החדש של כריס בראון, Fortun??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם אוהבים בנות עם לק או בלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיכול לעזור לי באיטיונס? אני אבודה כבר!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר מילים לשיר one love - Justin bieber? באמת ממש ממש תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חמודונת4111, על תשובה לשאלה "אם כל יומיים אני מקבלת 50 שקל כמה יהיה לי בסוף החחופש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :)smile4ever, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר הזה באנגלית שקונים משם דברים:-*? שבת קוודש ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה הסימסימי הזה?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נחמן., על תשובה לשאלה "עשיתי עדכון גירסה לאייפון דרך המחשב אייפון 3 ואחרי שנגמר זה כאילו אומר לי להגדיר את האפ-סטור ובשביל זה צריך לחבר את האייפון לאייטונס וכשאני מחבר אותו זה פתאום מראה לי כאילו הוא לא קולט את ה-sim והוא לא יכול להמשיך בפעולה. מה אני עושה? תודה מראש!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Sunshine☼, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אולי אם אפשר להוריד שירים לאייפון ישירות ממנו? מאיזה אתר או אפליקציה ולא דרך האייטונס במחשב? ממש תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Aliska, על תשובה לשאלה "מה זה בע''מ??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ❤you^CAN^keep^DREAMIG^about^me, על תשובה לשאלה "איך מפעילים את הכנפיים בטמפל ראן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איכסה מתמטיקה P:, על תשובה לשאלה "עד איזה שעה אפשר להתפלל תפילת שחרית? ואם נגיד עד 12 ואני קמה ב2 (חופש וזה) אז זה חטא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סלינטור גאה*~*, על תשובה לשאלה "איך פותחים חשבון באייטונס באייפון? ידיד שלי קנה אייפון 3 ואנחנו לא מבינים בזה שום דבר. בבקשה עזרה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נונימית, על תשובה לשאלה "אני יודת שזו שאלה טיפה מוזרה, אבל יש שיר כזה באנגלית די מוכר שבפזמון לו יש מואואואואואואאואו ארוך כזה ושריקות. יש לכם מושג על מה אני מדברת? אם כן תנו קישור או את השם של השיר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מפורסמים עם שם משפחה לוהאן? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר למחוק שאלות שכתבתי בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה הזאת שמדברים כמו עם רובוט כזה ואפשר ללמד אותו מה לומר? משהו שימשי... איך כותבים את זה באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ??????, על תשובה לשאלה "כדאי לי להיפגש עם מישהו מהאתר אני בת 15 והוא בן 27 נראה לי אז כדאי לי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי להלהלה, על תשובה לשאלה "למה מתכוונים כשאומרים " מה ככה? " בתחילת שיחה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ראיתי שיש כאן כאלה ששאלו שאלה אישית, ואנשים פה העליבו אותם. אני לא מבינה! לא אמורים לעזור פה?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימוס בלאק, על תשובה לשאלה "משהו יכול להסביר לי מה זה החלקיק האלוהי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לכתוב שאני עושה השוואה בין שני דברים, אני כותבת "אני משווה" או "אני משווא"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים סמיילי במקלדת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי CoolCate , על תשובה לשאלה "איך לעלות לפה תמונות מהפאלפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "למה אני לא יכולה להיות פוטוגנית?!?! אוף זה פשוט סיוט אני נראית ממש טוב במציאות ובתמונות אני נראית נורא!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגיוני שיורד לי מבנאדם כי הוא מקלל!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה זה תאוריה ובאיזה גיל אפשר ללמוד את זה, ומאיזה גיל אפשר כבר ללמוד בשביל לעשות רשיון? (או שזה בעצם תאוריה) ומה זה טסט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סוויפטית חמודה D: , על תשובה לשאלה "אני לא מבינה מה הבעיה של הילדים פה להביא פרח, כאילו אני מביאה לכל אחד פרח כי אני יודעת שהוא בעצם ניסה לעזור גם עם זאת לא התשובה שביקשתי, תביאו פרחים! ):?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~ ♥ Nirvana ♥ ~, על תשובה לשאלה "שאני מדברת גם בעברית וגם באנגלית, יש לי מבטה בריטי נוטה לאירי (גרתי באירלנד שמונה שנים ואז עברתי לאנגליה, ולפני קצת יותר משנתיים עברתי לישראל) והרבה מאוד אנשים צוחקים עלי בגלל זה, יש דרך להעלים את המבטה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים- מה אתם עושים אם אתם אוהבים מישהי אבל מיתביישים בה? זה חשוב לי מאוד אז תענו..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מנטאלי לקוגנטיבי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ivan$ :), על תשובה לשאלה "איך להיפטר מחצ'קון בדרך נכונה? בלי להזיק לפנים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה "לקלף אבוקדו"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סוכר חום יותר בריא מסוכר לבן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדההההה, על תשובה לשאלה "אפשר את הקישור המקורי של השאלה? של כל ההפצה... מה המקורי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי yarinii, על תשובה לשאלה "איך יש פה משהו שנקרא "עונה בכיר" מה זה אומר? מה צריך לעשות בשביל להיות גם כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו התחיל איתי ונתן לי את המספר שלו והוא לקח את שלי ואמר שהוא ידבר איתי, פשוט לחכות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר קישור של אתר להורדת שירים מהיוטיוב? ה-2MP3 לא עובד, תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~שני~, על תשובה לשאלה "מה זה תואם אייפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי A's Secret, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים לזמרת של coll me maybe? תודה לעונים! P:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הורדת שירים - מה זה סינכרון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש עצובה בגלל שאני חושבת שלא יהיה לי חזה גדול! אני גבווה רזה ישבן בולט פנים שנראות טוב ומותניים צרות זה גוף טוב? בנים אוהבים גוף כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית חמודונת, על תשובה לשאלה "מה זה בעצם ביצה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אם ביקשתי משהו בצור קשר תוך כמה זמן יחזרו אליי כאן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום קניתי samsung galaxy yang איך אני מוריד אפליקציות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי זה המנהל החדש של גאליס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בגאלקסי 2, אחרי שהורדתי מקלדת מהחנות הזאת איך אני שמה אותה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Sunshine☼, על תשובה לשאלה "היי, יש דרך לשים צלצול חדש לאייפון לא דרך האייטונס? דרך אפליקציה או לא יודעת מה..? חח. ואם לא, איך אני שמה צלצול חדש שיש לי במחשב? תודה רבה לעוזרים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהוא בסטיפס שינה את השם שלו: לא יכול לדבר חסמו אותי, יכול להיות שחסמו אותו והוא מחובר כי כתוב ON..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אופקוש, על תשובה לשאלה "מאז החופש הגדול לפני שבוע סיימתי לספור ימים.. איזה יום היום?:OO תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה רצינית- יש ה כאלה שהם כל היום במחשב כמוני? אז למה תמיד בבוקר משעמם ואז באחר צהריים -שאנחנו עדיין במחשב- כבר לא כל כך משעמם?.. גם אתם ככה?XD?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פתחתי תיקיה חדשה במחשב והיא לא נמחקת לי, יש לי ווינדוס7, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~ליאתיייי~ , על תשובה לשאלה "צריכה עזרה, פתחתי משתמש לgoogle play לפאפלון שלי, ואני לא זוכרת מהו, איך אני מוחקת אותו ומתקינה חדש? (כלומר למשתמש של האנדרואיד)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה ארתראים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש חידה שהולכת ככה,"יש לך ארבע חמישיות אפשר לעשות כפל חילוק חיבור חיסור מה שרוצים צריך להגיע לתוצאה שלושים" עזרה...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים "תרתי משמע"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית שבא להיות נאמן סטיפס, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות נאמן נוער??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לינויי, על תשובה לשאלה "איך מורידים שירים לפלאפון מהמחשב בעזרת הusb? בבקשה תכתבו לי שלבים שלבים. תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי You gotta get up and try ♥, על תשובה לשאלה "אתר מהיר להורדת שירים מיוטיוב בלי וירוסים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה פירוש האמירה "פלישתים עליך שמשון" בימיינו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יש כאן אנשים איכותיים?, על תשובה לשאלה "זה לא כזה נורא לעבוד בפלאיירים נכון, זה גם 20 שעה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים תודה רבה באנגלית?thank you??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אליה ^_^, על תשובה לשאלה "מי היה הנשיא בתקופת רבין (השניה)??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מגרדים עקיצה של יתוש אחרי שהיא כמעט עברה אז הנפיחות והאדימות חוזרות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רוסיה מאמי ^^, על תשובה לשאלה "אני אוהבת את ידיד שלי. אבל אני לא יודעת אם הוא אוהב אותי!? אבל נראה לי שהוא כן, איך אני יכולה לבדוק את זה?! לבדוק אם הוא באמת אוהב אותי! 3?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות בפוטושופ להגדיל את החזה שלי? אני רוצה לעבוד על מישהו, אם מישהו יודע פה ויכול לעזור לי-שיצביע ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי itay373, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים למשחק שבו צריך לקלוע קוביות קרח לתוך חריץ של בן אדם? תודה לכל עונה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מוחקת הודעות מהפייסבוק זה מוחק לצמיתות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי איזה סוג של ציפור זו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, איך אני מעלה תמונה שלי לפה בלי לתת קישור לפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תנו לי שירים רומנטיים.. לא משנה איזה.. אנגלית.. עברית.. משהו שיגיד שאני אוהבת אותו.. ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גילש**, על תשובה לשאלה "אם יש הפרש של 20 נקודות בין הציון מגן לציון בגרות אז מה קורה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם שירים חושניים כקת ישנים כאלה? כמ בשביל סטרים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה סטגדיש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית (:, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שמישהו מפחד מאינטימיות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי את השיר של השיר שמתחיל "הו בייבי נהנהנהנהנה..." הוא כזה קצת ישן שיר כזה חושני...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בר זה שם יפה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סתם אחת :), על תשובה לשאלה "מי מאמין באלוהים? ואיך אפשר להאמין במשו שאתה לא רואה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי »אני«, על תשובה לשאלה "רק לי יש בעיה בסטיפס... שהוא מתנתק לבד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי צוף צוף, על תשובה לשאלה "שמעתי. שאם. שמים. נקודה. בסוף. כל. מילה. קוראים. את. זה. עם. הפסקות. זה נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אין כינוי ;), על תשובה לשאלה "יש 2 כדורים. האדום-מחזיר אותך לעבר ואתה יכול לשנות את כל הטעויות שלך. הכחול- נותן לך אפשרות ליראות מי ומתי שיקר לך פעם. מה אתה הייתה בוחר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I LOVE ME, על תשובה לשאלה "מי רואה או מכיר האי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קמפינג? דחו..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "האם לכולם יש היום טלפון חכם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית 2324, על תשובה לשאלה "קריאת תהילים - כמה פרקי תהילים אפשר לקרוא ביום ואיך יודעים מתי קוראים כל פרק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בילאנקה <3, על תשובה לשאלה "איך מורידים שירים לאייפון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סתם מישהי (:, על תשובה לשאלה "איך אומרים לוחמת באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בישראל נוהגים לצבוע את גגות הבתים בצבע בהיר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ❤ H-B-Y ❤, על תשובה לשאלה "אם אתם בתיכון, בכיתה - ט' או ב - י', במה אתם יותר תשקיעו או תרצו להשקיע? בלימודים או בקשר החברתי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חתיך אש מגיל שש (;, על תשובה לשאלה "האם להשקיע בצורה חזקה בכיתה ט' בלימודים? או רק בהתנהגות? חשוב מאוד! (בשבילי)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אצליח להוריד 5 קילו ב15 ימים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי *:, על תשובה לשאלה "עכשיו אני מוריד שירים מיוטיוב וזה מוריד לי אותם בקובץ של windows media player. למה זה לא מוריד אותם בקובץ של mp3? ואם אני יצרוב את זה על דיסק זה יעבוד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה מ"ל בליטר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, מישהו יכול להסביר לי את השורה בשיר "שלום לך לבנון"-רגב הוד, בבית שני שורה שלישית: "שידעו ימים טובים, הם ידו אש ודם" מה הפירוש של "הם ידו אש ודם"? אני חושבת שאני בערך יודעת אבל אני לא בטוחה... תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Just Me❥, על תשובה לשאלה "מה זה בס"ד? תודה מראש לעונים ולעוזרים XD?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אחד ..., על תשובה לשאלה "איפה כתוב "עוז והדר", משהו כזה...? תודה רבה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה לתגמל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה רולטה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בן_XX, על תשובה לשאלה "משהו יודע מחר באיזה שעה הבגרות לשאלון E??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ❤ במבה סטייל❤, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם אפשר להוריד שירים מהיוטיוב ישירות לגלאקסי 2 ואם כן אז איך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מחלקים פרחים לעונים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גורי החתולה , על תשובה לשאלה "איך משנים את גודל המסך, המסך מחשב שלי נהיה גדול יותר איך אפשר להקטין??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ThatAwesomeGuy, על תשובה לשאלה "אומרים טוסטר מעוך או טוסטר מועך? חבר שלי שואל?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלו - צריכה עזרה.. תפרשו לי את המשפט הזה לאנגלית החיים שלנו עשווים ממוות של אחרים תוודהה D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי mamamia, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי בבקשה טאבים לשיר moves like jagger? וגם אם אתם מכירים אתר עם טאבים לשירים באנגלית ועברית זה ממש יעזור תודה רבה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה תגידו לי שאפשר לזהות מספר חסוי! כל היום מתקשרים אליי מחסוי, איך שאני עונה מנתקים. זה מייאש אותי כבר! נמאס! אפשר לזהות מספר חסוי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לוחצת על היסטוריה בגוגל כרום ולא מופיע לי ההיסטוריה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני שלחתי כבר 3 הודעות לסטיפס ממזמן, והם אף פעם לא חזרו אלי! מישהו יודע למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הייתי עם ידיד שלי, והוא אמר לי שהוא שונא בנות שמקללות, אמרתי לו אז מה כל אחד מקלל גם אני אומרת לפעמים על בנות שהן זונות, שרמוטות וכאלה.. והוא אמר לי שכדאי להפסיק עם זה כי זה מזה מוריד. באמת זה מוריד לבנים? אני ילדה טובה, אבל בסדר מה רע בלקלל מידי פעם. בת 17?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתI:, על תשובה לשאלה "מה זה זיפים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי הודעה (פה בסטיפס) באנגלית ממישהי (או מישהו, אני חושבת שזאת בת) שכתבה שקוראים לה רויאל, ואמרה שהיא אהבה את הפרופיל שלי ושאני אשלח לה הודעה למייל, והיא תשלח לי תמונות שלה ונכיר יותר טוב. גם אתם קיבלתם הודעה כזאת? זה מלחיץ אותי. יש בסטיפס פדופילים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, בא לי Cover Photo חדשה בפייסבוק, ואני לא יודעת במה לבחור. אני לא רוצה תמונה שלי, אלא תמונה מגניבה כזאת, נגיד של איזה משהו מאגניב, משפטים, דברים מפורסמים, דברים כאלה. אני מאוד אוהבת מוסיקה ומשפטים יפים יש לכם רעיון? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סטיפרית , על תשובה לשאלה "מלפפון זה פרי או ירק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינו את הכחול בסטיפס איפה שרשום נוער וההתראות ומסרים למעלה או שזו רק אני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לשמוע שירים היום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נוני♥, על תשובה לשאלה "מתי יום הזיכרון יוצא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סתיוווווש D:, על תשובה לשאלה "יש למישו סטטוס ליום העצמאות? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה נקודת ה - G??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך בודקים ממוצע? לחשב את זה גם עם הבחנים? ואם אין לזה כול כך הרבה משקל בציון אז איך אני ידע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ט.אחיות , על תשובה לשאלה "פעול - אכלתי, שתיתי, נעלתי, סידרתי, הלבשתי, למדתי, קראתי, הקלדתי, רצתי, הלכתי. שם פועל-לאכול, לשתות, לנעול, לסדר, להלביש, ללמוד, לקרוא, להקליד, לרוץ, ללכת. שם פעולה -אכילה, שתייה, נעילה, סידור, הלבשה, למידה, קריאה, הקלדה, ריצה, הליכה. עשיתי נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי צפרדע משוגעת=), על תשובה לשאלה "אני מנסה ללמד את אח שלי למבחן באנגלית והוא צריך לדעת אותר מילים.. אני מנסה להניס לו אותן לראש אבל הוא פשוט לא קולט... יש למישו שיטות שיעזרו לו לזכור? הוא בכיתה ד' (הגענו למצב שהוא אפילו שראת המיליםצרח אותן.. חח)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה דחוף. למה יעל אשת הקיני.. הרגה את סיסרא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יעל, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה לראות מכל מיני תמונות, לדוגמא באתר הזה: http://www.freetools.co.il/%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%90%D7%AA%D7%A8/ יש את כל הסקריפטים של כמה אנשים באתר ואני לא יכולה לראות יש לי איקס...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "ביום רביעי בבוקר, יום השואה. קניונים עובדים? חנויות? סרטים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית....., על תשובה לשאלה "לא אהבתי ת'קטע שכל אחד יכול להיכנס לי לפרופיל.. על כל שאלה שעונים זה מתווסף לרשימה של השאלות שנענו בפרופיל... יש מצב להעלים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Oriאורי, על תשובה לשאלה "אם אני משנה את הapp store לישראלי מה קורה לו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי *אנונימית**, על תשובה לשאלה "מזה מתכונת? במטמתיקה וכדומה.. תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "נכון בפייסבוק יש תסקרים.. אז יש סקר אחד שרשום שם: "בואו נראה אותכם שומרים שכל הקווים יהיו ישרים" והתשובות זה- 1, 2, 3.. אזז לא הבנתי כלו -! מזה לשמור על קווים ישרים?! ואיזה קווים בכלל?! תודה מראש חח ^_^?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איזה מישהי..:, על תשובה לשאלה "מותר לשמוע שירים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קוויקי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יוכל למצוא אייפון 4 במחיר זול? (לא מחברה כמו אורנג' וכאלה.)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי שיש אייפון- אני צריכה עזרה בלשים שירים באייטונס אני מעבירה שיר למוזיקה שם וזה לא עובד לי במחשב שיש לי ובמחשב אחר זה עבד. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥II♥, על תשובה לשאלה "יש לי חידה אם ציור של תות מ=ת למה הכוונה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים חשבון בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי צפרדע משוגעת=), על תשובה לשאלה "איך האחראים על האתר יודעים איזה שאלות הם בגדר "שטויות", ומוחקים אותם? מישהו יושב וקורא את כל השאלות באתר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מור19, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לתוכנה של עיצוב תמונות בחינם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מיישהו יכול לביא לי תוכנת עריכת סרטוניים? תודה ;-)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עדיD:, על תשובה לשאלה "יש לי אייפון שהבאתי מאמריקה עם הרבה תמונות, שחיברתי אותו למחשב בישראל - הוא שאל אם אני רוצה ליצור אייפון חדש, או לעשות כמו האייפון הקודם שלי. בחרתי באפשרות של האייפון הקודם וכל התמונות נמחקו! מה עושים? איך מחזירים את התמונות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים פייסבוק?! זה דחוף?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי דף שכתוב עליו משהו בפונט מסוים. סרקתי אותו במחשב ועכשיו אני רוצה לדעת איך קוראים לפונט הזה, כדי שכשאני אוסיף מהמחשב דברים לדף הזה, זה יהיה אותו כתב. יש דרך כלשהי לדעת מה הפונט? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך פותחים בלוג? אני רוצה מקום לפרוק בו את כל מה שעובר עלי כמו יומן אישי כזה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נדב יצא לדרכו רכוב על אופניו מעיר A לעיר B, במהירות 20 קמ"ש. בדרכו חזרה מעיר B לעיר A, לאחר 3 שעות של רכיבה התקלקלו האופניים והוא המשיך את דרכו ברגל במהירות 4 קמ"ש. הזמן הכולל של נדב בדרכו חזרה היה ארוך ב- 4 שעות מזמן הרכיבה הלוך. מה המרחק בין A ל B??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Dafuq?, על תשובה לשאלה "מותר היום לשחק טניס ב-19:00 (יום השואה)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בא לי לדבר באנגלית.. יש כאן מישהו שיודע אנגלית טוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית :-), על תשובה לשאלה "יש לי מלא פצעים בגב ובחזה.. זה מחרפן אותי ועוד מעט מגיעה הקיץ ויש ברכות ים וצריך ללבוש גופיות ובגדים קצרים, ואני מתביישת ללכת עם גב מלא בפצעים.. איך אני יכולה להפתר מזה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי היוששש ∞, על תשובה לשאלה "היי, אם יש פה מישהו שיכול לעזור לי לפתור את המשוואה הזאת: 29 = (12X - (1 - 8X ׁ (לא כמה X שווה, את זה אני כבר יודעת) תודה מראש D;?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכנסתי לחבר שלי לפייסבוק, וראיתי שיחה עם האקסית שלו היום. והוא כתב לה 'תשכחי מהנשיקה זה היה טעות, אני לא מבין איך בכלל נתתי לזה לקרות '. אני כ"כ מאוכזבת ולא יודעת אם להגיד לו שאני יודעת.. (ואני יודעת שלא הייתי צריכה להיכנס אז אל תטיפו לי עלזה) מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע פה אחוזים? יש לי מבחן ואני לא יודעת איך עושים...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתגירלס, על תשובה לשאלה "מהם הנוסחאות של הכפל המקוצר,? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, חברים מה אתם אומרים על כך שפעילי שמאל עשו גרפיטי על אנדרטאות, של חיילים שהקריבו עצמם למען מדינת ישראל?!?!?! צריך להמשיך הלאה או שאסור לעבור על זה בשתיקה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית%, על תשובה לשאלה "למה הכוונה פעיל בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי שסוף העולם יהיה השנה... זה נכון? בבקשה תענו לי!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קרן (;, על תשובה לשאלה "אני עדיין לא מבינה. למה רצחו את העם היהודי בשואה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מזמזמת במוח (לא בקול) שירים כלשהם, זה אומר שאני עוברת על האיסור של שמיעת מוזיקה של ספירת העומר? או שאם אני מזמזמת בקול זה גם נחשב שעברתי על זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד יש לו אישה וילדים לפעמים אני הולכת לבקר אותם. יום אחד דברתי איתו על אישתו והוא אמר לי שהיא קרה. ולא מפנקת אותו. אני רוצה שיהיה לכם כייף. מה הכוונה שהיא קרה ולא מפנקת אותו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם קניתי היום חומוס בעכו, כמה ימים מותר לי לאכול אותו עד שהוא יתקלקל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שמכיר את האתר-smsss. למה אני לא מצליחה להוריד את השיר הזה its my life? אני מורידה אותו למחשב ואז לMP3 שלי, ולא שומעים את השיר בMP3 ואת כל שאר השירים אני מצליחה לשמוע. למה זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לרופא המשוגע בתקופת השואה? משהו עם בייגלה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ממתי אסור לשמוע מוזיקה ביום השואה? ובכלל מה עוד אסור לעשות ביום השואה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש היום המורדים ברזיל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך פותחים חשבון ID באייפון? מישהו שלח לי אתר וממש הסתבכתיי.. מישהו יכול לשלוח לי עם הסבר מפורט שלב אחרי שלב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חסרת כינוי, על תשובה לשאלה "יש למישהו טיפים להצלחה באנסין באנגלית? (כרגע של רמה E, אבל אח"כ גם G)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית_לנצח, על תשובה לשאלה "היי, יש לי כמה חידות - 1. הביטי מבולבלת! - עיר 5 אותיות 2. השמינית נאה - 4 אותיות 3. rel 5 אותיות עיר כמובן תודה לעונים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי אתר או משהו כזה כדי לאתר שמות של אנשים, דרך המספר פלאפון שלהם? זה ממש דחוף תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה FML??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי צפרדע משוגעת=), על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעיה במחשב וזה מחרפן אותי.. כשאני רוצה לשלוח מסר ויש את ה-" שלח מסר" זה לא נשלח לי זה קופץ לעמוד הראשי. מישהו יודע אולי אם יש לזה קלידים מסוימים במקלדת ( כמו שיש העתק- קוטרול סי וזה..) או שיש עצות אחרות? תודה למי שיענה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להעתיק משחק (לדוגמא משחק בישול כזה חמוד) לאתר שבניתי? הכוונה היא לא לקישור אלה למשחק עצמו שיופיע באתר שלי בלבד.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאאאאפיצול אישיות בע''מ :), על תשובה לשאלה "היה לנו 292 פרחים, עכשיו יש לנו 288, למה ירד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מוווואה :* , על תשובה לשאלה "המרת קבצי Wave ל-mp3 - יש אתר להמרת קבצים מסוג Wave לקבצי MP3??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת איזה סוג דם יש לי? זה רשום בתעודת זהות או משהו כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני שיר ובאלי חביתה, על תשובה לשאלה "למה אנחנו יוצרים דברים שבסופו של דבר פוגעים בנו כמו סגריות, סמים וכו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הדר (-;, על תשובה לשאלה "יש לי אייפוד ורציתי להוריד משחק כלשהו וכשאני עושה את הסיסמה של ה - IP שלי הוא פותח לי עמוד ושם הוא אומר לי לכתוב שאלה ולענות עליה, כיאילו הסיסמה שגויה, אבל היא לא. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה בסדר לאכול 8 מלפפונים ביום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "איך אפשר לבכות בכיאלו? שהיו לי דמעות וזה..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נורמאלי שבן יאהב את הלהקה: "וואן דירקשיין"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תותי שטותי, על תשובה לשאלה "כמות השירים ב-8GB - אייפוד 4 8 ג'יגה.. כמה שירים משחקים אפשר להכניס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :-) D'ont Worry, Be Happy, על תשובה לשאלה "מה זה Sims 3 pc? אני יודעת מה זה סימס, אני מתכוונת מה ה"PC" אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "איך מעבירים את השירים מהסיפרייה באייטונס לאייפון? עכשיו השירים נמצאים בלייברי של האייטונס?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יותר הגיוני? להעמיד\לקבוע משימה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת אם יש אפליקציה לאייפון שדרכה אפשר להוריד שירים מהיוטיוב או להוריד שירים בכלל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גלוש ^^, על תשובה לשאלה "יש משואה שאני עושה מלא פעמים וזה פשוט לא מצליח... מי שיודע\ת יכול לשלוח לי מסר בפרטי ואני יכתוב אותה במילים (כי זה עם חלקי וכאלה) אני ממש יודה לו וישמח!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה בשמואל א פרק יז "וישמעו הדברים, אשר דיבר דוד ויגידו לפני שאול ויקחהו" (פסוק לא), אילו דברים שאמר דוד הביאו את שאול, לקחת את דוד אליו? (פס' כו-ל) בבקשה תעזרו לי?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה מימונה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה מאוד טובה שלי נישקה את חבר שלי. היא כל הזמן היתקשרה אלי וסיננתי עד שעניתי ואמרתי לה שאני לא רוצה לדבר איתה והיא המציאה לי תירוצים וחפרה לי שהיא מצטערת סלחתי לה. ואני מאוד פגועה ממנה! חבר שלי סיפר לי את זה שהיא נישקה אותו בכוח. הייתם סולחים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה נקניקיות?-פחמימות, חלבונים או שומנים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איך ?., על תשובה לשאלה "אני לא מדברת עם אמא שלי יותר בחיים! היא הבטיחה לי פלאפון ובסוף היא קנתה לי! חכיתי וחיכיתי הרבה זמן! היא הבטיחה לי מהחודש ה9 היה לי יום הולדת ב14.9 ועד עכשיו היא לא קנתה מה לעשות?!?!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדה_*, על תשובה לשאלה "מתי אפשר כבר לאכול חמץ??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה גאולה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15- כשאני שוכבת אם חבר שלי לא נעים לי לרדת לו.. זה בסדר? אני רואה שחבר שלי מתבאס אבל הוא לא אומר לי כלום.. זה בסדר שאני לא יורדת לו? תמיד כשעושים סקס יורדים? או שיש כאלה שלא?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה בעצם רמיקס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו הציע לי ללכת לדייט אצלו בבית בדייט הראשון זה נורמלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני צריכה לכתוב משפט כלשהו באנגלית שהוא בווה מושלם, אז צריך שהפועל יהיה בצורת v3 נכון? אבל אם אין לאותו פועל שאני צריכה צורה כזו, אז מה אני כותבת? דוגמא: love, agree?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני רוצה את החבר הזה שמנשק ומחבק מאחורה. איפה אפשר להשיג אחד כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רעיונות למתנות של בן 16, תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""וישמע אליאב אחיו הגדול בדברו אל האנשים ויחר-אף אליאב בדוד ויאמר למה-זה ירדת ועל-מי נטשת מעט הצאן ההנה במדבר אני ידעתי את זדנך ואת רע לבבך כי למען ראות המלחמה ירדת" בבקשה תסבירו תמשפט במילים קלות! תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מורידים אפליקציות? עשיתי חשבון בג'ימייל וזה לא עובד לי!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ביצ' D: , על תשובה לשאלה "איך יותר נכון לומר 22 בינואר, או 22 לינואר? רק מי שיודע בוודאות שיענה, תודה ויום טוב..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהיייי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך לעשות ביבליוגרפיה? השתמשתי רק באתרי אינטרנט בעבודה אז אני לא יודעת איך עושים ביבליוגרפיה עם אתרי אינטרנט... בבקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאבגד, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שלמישו שגר בארץ אחרת יש קידומת של ישראל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Love Love Love..., על תשובה לשאלה "היי, יש איזשהי אפליקציה לעיצוב תמונות (כמו לעשות אותם שחור לבן, להוסיף לבבות וכתוביות, וכאלה) באייפון 3??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה בתנ"ך ובבקשדה בבקשה תעזרו חלי לפרש את המילים הבאות: נבאש, חוחים, יפץ, כחלותי, חיליתי, נסכלת, המשחית (שמואל א', פרק י"ג)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "איזה רשתות חברתיות יש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היו לי 172 פרחים ועכשיו 168 למה זה יורד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נחמדה פלוס , על תשובה לשאלה "מה זה יתר במשולש ישר זווית? ומה זה ניצב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Just me, על תשובה לשאלה "היה לי בלפטופ הישן תוכנה כזאת שיש איפה להזין את כתובת אתר, יש שם לחצן לצלם את מסך והגדרות. אני לא רוצה לצלם דרך צייר ומקלדת.. ואני מחפשת את מלא את תוכנה מישהו יודע איך קוראים לתוכנה הזאת? או לשלוח לינק ישיר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נמחקקק, על תשובה לשאלה "מה זה מחשוף שופע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "מה זה אהבת חינם האם יש כאזה דבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נווו כזאת שמבינה D;, על תשובה לשאלה "מה זה בדיחות שחורות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני בנאדם טוב סך הכל., על תשובה לשאלה "היי,. אני יודעת לצלם ת'מסך של המחשב.. ואמרו לי שאפשר לחתוך את מה שצילמת זתאמרת כאילו לגזור חלק מהצילום של המסך.. איך אני עושה את זה? דחוף ביותר!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מעיין , על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחופה ב שתי תרגילים של טענה ונימוק של, טרפז. תודה מראש http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/538440_385460171475229_100000337479199_1265095_16814462_n.jpg?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "השואה עלולה לחזור - לדעתכם השואה עלולה להתקיים בחזרה בתקופתנו? השנאה כלפי היהודים מתגברת.. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דור , על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחופה בטענה ונימוק של טרפז תודה http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522931_385451598142753_100000337479199_1265065_153908719_n.jpg?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עזרא1, על תשובה לשאלה "מה המספר של חברת פלאפון אורנג וסלקום אני צריך דחוף תודה עונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מדווחת על סקרים ועדיין לא מוחקים אותם סטיפס! למה רק לי אתם מוחקים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I'm sherlocked, על תשובה לשאלה "מה זה בלוג??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני בסדר - העולם דפוק (;, על תשובה לשאלה "מתי חוזרים לבית ספר? ראשון או שני? (יסודי.)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אפשר לאכול עם מצה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי *אנונימית**, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מוסלמים לערבים? תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת מים ששותים אותם לפני אימון, תופסים את הצד? אני יודעת שהכוונה לצד בבטן.. אבל איזה צד? ולמה שהם יתפסו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למחנה הקיץ הגיעו חניכים מישובים קטנים ומערים גדולות. 40% מהחניכים שהגיעו למחנה גרים בישובים קטנים, מתוכם 25% גרים בקיבוצים. בסה"כ הגיעו למחנה 30 חניכים מקיבוצים. כמה חניכים הגיעו בסה"כ למחנה הקיץ? מי שעונה יכול לכתוב את הדרך גם? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש תוכנה שמאיטה את המשחקים, נניח יש משחק על זמן, אני יכולה להאט את הזמן? אם יש, אפשר קישור. תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ":O אני אוקראינית שלמה אין לי במשפחה דת אחרת כולם אומרים שאני נוצרית וזה מעצבן אותי ואני לא יכולה לא להתייחס מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במצה יש משהו ממכר? כשאני מתחילה לאכול מצה, אני לא יכולה להפסיק..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה חשובה! אם אני רבע רוסיה, חצי גרמנייה, רבע פולנייה ואבא שלי נולד באנגליה. איזה עדה אני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחיים שלי לא אכלתי עגבנייה זה בסדר? ואם אני לא אוכלת יקרא משהו? (אמרו לי שזה ממש בריא)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "10% מהספורטאים הם כדורסלנים. 25% כדורגלנים. השאר הם 26 תלמידים שהשתתפו בתחרויות אתלטיקה. איך מוצאים את מספר התלמידים שהשתתפו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מעלה תמונה לפוטושופ CS3??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה משמעות השם אקולוגיה.??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עושה שיעורים ושחכתי איך לעשות את התרגיל הזה (x+10) כפול (10-x) אשמח לעזרה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ערפדים V_V , על תשובה לשאלה "ערפדים קיימים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית גאה :P, על תשובה לשאלה "החנויות סגורות היום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "יש למישהו שמות מצחיקים? גם משפחה וגם שמות פרטיים... דוגמא: "אסף לוץ" תודה (לא למחוק בבקשה זה לא "שטויות באתר" זה שלה רצינית)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עבודות לפסח :/, על תשובה לשאלה "איך ניגמר הספר "THE INVISIBOL MAN "? ואם למישהו יש את הפרק האחרון בעברית, זה יהיה מאוד נחמד ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה בעיה אם נשים בירה בפסח במקקר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פרשתי..., על תשובה לשאלה "מהי אקסיומה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דויד פלח, על תשובה לשאלה "איך עושים קיצור דרך של העתק הדבק במקלדת?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי משהי:), על תשובה לשאלה "אני רוצה לשים עדשות (צבע), אבל אומרים שאם לא מוצאים אותם בזמן זה מזיק לעין, זה נכון? ובכללי, עדשות זה מסוכן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי 1234, על תשובה לשאלה "מה זה הריון מדומה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש חייבת עזרה..! חבר שלי ואני היינו אצלו בבית, והוא רצה שנשכב. ואני לא רציתי כי אני רק בת 14. והוא נעלב כי דחפתי אותו בקטנה כזה. איך להגיד לו פעם הבאה בלי לפגוע בו? (הוא בן 16)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית מבולבלת, על תשובה לשאלה "אם בפייסבוק אני לא חברה של אף אחת מהחברות שלי, והאמייל שלי זה סתם אימייל אז איך הפייסבוק יודע, ומציע לי להכיר חברים שאלה בעצם החברות שלי? אני, אפילו לא הזכרתי אותן שם והוא אפילו יודע לאיזה תנועת נוער אני והכל איך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גיטרה ואני ימני, אז באיזה רגל אני יסים את הצד המעוגל של הגיטרה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 16, הגובה שלי הוא: 1.84 ואני שוקלת 92... זה תקין??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים-למה תמיד שאתם עוברים ליד בת אתם מנסים לעשות עליה פוזות בזה שאתם מקללים כזה את החברים שלכם? וזאת לא פעם אחת שראיתי את זה... בכל זאת זה לא עובד לכם כל כך?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי neverland, על תשובה לשאלה "יש לי חברה מהבית ספר. אני מנסה להתקשר אליה, לדבר איתה פה... כלום! היא מסננת אותי נראה לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי the girl next door, על תשובה לשאלה "איזה מהם לצייר? 1. http://pinkwoods.files.wordpress.com/2011/07/alone-sad-photos-17.jpg 2. http://4.bp.blogspot.com/_iqtqb8FrfyQ/TBMrdZCZr4I/AAAAAAAAAx4/wRlnTXTNVIY/s1600/walking_alone_by_mashat.jpg?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איתמר השתמש ב-47% מהכסף שחסך ורכש מדפסת שמחירה 564 שקלים. כמה כסף חסך? מי שעונה יכול לכתוב את הדרך? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לילילילילילי(:, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי איך אני פותרת את זה? מחיר הכניסה לילד הוא 10 שח ולמבוגר 15 שח, קבוצה של 18 מבקרים שילמה 230 שח דמי כניסה. כמה מבוגרים וכמה ילדים היו בקבוצה? תודה ויום טוב ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אין הופכים ל"נאמני סטיפס"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עדי3, על תשובה לשאלה "היי, הסרתי שערות בידיים ואז בטעות נכנס לי לעין שטפתי אני יכולה להתעוור מזה מה יכול לקרות לי בבקשה תענו לי, ואל תפחידו אותי..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. מתי מתחילים נקיונות פסח? תודה רבה רבה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אחד עם נעליים, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה לכל מי שקשור לענין, איך אתם מסננים את השאלות ומוחקים אותם כ"כ מהר? והאם המוחק הוא ממוחשב, או אנושי? ואם הוא אנושי, אז מי זה? (רק אם יורשה לי לשאול..)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי edeny, על תשובה לשאלה "פרצו לי את האייפון שלי (4s) לפני חודשיים ככה, ומאז לפעמים כשאני מוחקת משהו מהאייפון, אז פתאום נוצר לי דף חדש ויש לי מין אפליקציות לבנות עם שמות כאלה באנגלית כמו ios וכאלה אבל אי אפשר להכנס אליהם ורק אם אני מכבה את האייפון זה נעלם, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דניאלה8, על תשובה לשאלה "איך להפוך שיר לצלצול שלי באייפון? יש כזאת אפליקציה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית_לנצח, על תשובה לשאלה "היי, אני לומדת בעצמי אקורדים לאורגן, צריך לדעת לדוגמא את C מינור C מזור או אחד ספציפי? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים - מה אתם מעדיפים? בת מופנת ושקטה או אחת שמדברת אומרת את דעתה, עושה לפעמים שטויות פתוחה כזאת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאאאין לי שם., על תשובה לשאלה "מילים נרדפות ללובי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת[:, על תשובה לשאלה "איך שמים שיר שיש לצלצול באייפון? (אני בת) ואין לי פריצה...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שיר זה בדקה 10:5 ובדקה 21:53: http://www.youtube.com/watch?v=R_PtBfrut-E&feature=related, תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משהו יודע מתי נכנס החג??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. זה אפשרי לסגור את החשבון סטיפס שלי ואם כן איך? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מאיה ;], על תשובה לשאלה "אריה הוא יונק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה זה קודקודים סמוכים של ריבוע??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את ההורים לקנות לי חתול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שני י. , על תשובה לשאלה "היי, התחלתי ללכת למכון כושר לפני יומיים כמה בשבוע אני צריכה ללכת בשביל להוריד לפחות 10 קילו...? ומה לא לאכול??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ברכני ותן לי כוח !! , על תשובה לשאלה "אן.! אני רוצה לחזור בתשובה אבל אני רגילה לקלל! תעזרו לי.. אני כבר מיואשת!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו לי את האמת! כמה מפגר זה ללכת לבחור שאת אוהבת ולומר לו שאת אוהבת אותו? עשיתי את זה ואני מרגישה ממש טיפשה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בת =], על תשובה לשאלה "שלום, יש מישהו שמבין בבניית אתרים Html ויכול לעזור לי בבעיה כלשהי בפרטי? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אסתי (:, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה אם אני קמה מהשינה בצהריים אני עדיין יכולה לקרוא תפילה שחרית? או שכבר אסור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם חרמנים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מגניב חסום עד 2014 ! Mosh4444, על תשובה לשאלה "אין לי תוכנה לצילום תמונה מהמצלמת אינטרנט.. מישהו יכול להביא לי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Avital♥ed, על תשובה לשאלה "אני צריכה לצ'אט מישהו שמבין בפייסבוק..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים מה אתם מעדיפים בבת?: רגישה/ קשוחה? יהירה/צנועה? גסה/תמימה? מופנמת / מדברת על הרגשות שלה? אוהבת / מרוחקת? מחייכת / עצובה? בבקשה אל תתעלמו ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שושנה גולדה מאירי =△-, על תשובה לשאלה "אוף! הזמנתי אייפון באינטרנט והוא היה אמור להגיע היום אבל הוא לא מגיע! אוף אני מפחדת שלא יביאו אותו... יש מצב שהם לא יביאו אותו?! או.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""כשענן אוהב עננה תמיד הוא אומר לה, חוזר ואומר לה, כמה היא עדינה" "אני חושב על זה, אבל אין לי את האומץ להגיד לה כמה שאני אוהב אותה" "ואיך שלא אפנה לראות, תמיד איתה ארצה להיות, שומרת לי היא אמונים, לא מתרוצצת בגנים" שמות של שלושת השירים? אפשר גם קישור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ❤ H-B-Y ❤, על תשובה לשאלה "מי שלא יודע איך להיכנס לצ׳אט הקבוצתי?! נכנס ל - "סטיפס שלי" ולמטה כתוב - "שירותי סטיפס" ושם כתוב - "צ׳אט קבוצתי" ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קצפת מוכנה של ריץ', שקונים אותה במין מכל כזה... צריכה להיות בעיה לאכול אותה בפסח? כי חיפשתי בכל הסופרמרקטים ואין אותה כשרה לפסח ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נותנים פרח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בחיי אגן עלייך-FCBJ, על תשובה לשאלה "איך אומרים באנגלית ביצה (לא ביצה של מאכל אלא-מקום המחייה של הצפרדעים)??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהו האיקס בתרגיל זה 3X+1 2=10.5)? אשמח לתשובות עם דרך וגם עם בדיקה עצמית (שמציבים את מס' האיקס בתוך התרגיל)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהי ^.^, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לתת יותר פרחים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להחיות את הפייסבוק - הפייסבוק שלי ממש יבש, מה לעשות כדיי שזה יראה שיש לי חיים לפחות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~ ♥ Nirvana ♥ ~, על תשובה לשאלה "היי, נכנס לי ריס לעין ואני לא מצליחה להוציא אותו, למישהו יש רעיון איך להוציא אותו? ממש לא בא לי ללכת לרופא, ואל תגידו לי להגיד להורים או משהו כזה כי הם לא בבית זה רק אני ואחי הגדול.. תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי WTF 1, על תשובה לשאלה "היי, מה זה סימס? שכולם מדברים עליו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אז ככה, נכון אלוקים רוצה שנשמור שבת?. ולפי התורה זה אומר לא לעשות מלאכה כאילו פשוט לנוח מכל השבוע, עכשיו השאלה שלי היא כזאת איך תרגמו את זה לזה שאי אפשר לראות טלויזיה או להיות במחשב? כי הרי פעם להפני הרבה זמן שאלוקים נתן את התורה לא היה טלויזיה או מחשב וכו'?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דניאליייי :-[, על תשובה לשאלה "יודוע לכם על עוד אתר שהוא כמו סטיפס? כאילו נוער עוזר לנוער ויש צ׳אט והכל?.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביווש:* הלכתי לגלח את השערות בתחת...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "פדיון שבויים"? אני יודעת שזה משהו שקשור למצווה חשובה ביהדות. תודה רבה, חג שמח.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האמ, מישהו יכול בבקשה להביא לי אתר של תמונות נושא לפייסבוק?::?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥ Nicole ♥, על תשובה לשאלה "שאלה דחופה בבקשה תענו! מתי החלו לקרוא את ההגדה של פסח? כאילו באיזה תקופה בהיסטוריה? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שיעורים ברוח יהודית, עכשיו יש נמשל כלשהו, "נטל אחד מהן מקדח והתחיל קודח תחתיו. אמרו לו חבריו: מה אתה יושב ועושה?! אמר להם: מה אכפת לכם, לא תחתי אני קודח?! אמרו לו: שהמים עולין ומציפים עלינו את הספינה, מה זה אומר? תודה רבה רבה רבה. דחוף ממש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "האם בטוח לשתות מים מהברז??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו כאן יכול להגיד לי מה זה ברוטו ונטו? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סידרתי את המגירה שלי לפסח, ומצאתי טמגוצ'י, סתם להתעניינות שמתי סוללה והפעלתי ואז זה עשה צפצוף ועכשיו אני רואה ביצה, מתי היא תבקע? אני מקווה שלא בלילה...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בני ישראל שמו קמח בבצק אבל הוא פשוט לא הספיק לתפוח וזה נהיה מצה, אז למה אנחנו לא אוכלים קמח בפסח? או שהם לא שמו קמח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ליהי ]:, על תשובה לשאלה "שאלה במתמטיקה בנושא יחס: היקף מלבן 64 סמ. היחס בין צלעותיו הוא 3:5 אז מה אורכי הצלעות של המלבן? אפשר דרך פיתרון? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לירונוש!! :), על תשובה לשאלה "אני רוצה לכתוב לסטיפס משהו, איפה אני יכולה לכתוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥ Nicole ♥, על תשובה לשאלה "מדוע חג הפסח נקרא כך? דחוף. תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו? כל השינויים בשעון בילבלו אותי?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איילאבערפדים, על תשובה לשאלה "ערפדים קיימים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דיאנה(=^ェ^=), על תשובה לשאלה "להוריד גשר מהשיניים זה כואב? עוד שבועיים מורידים לי את הגשר ואני נורא לחוצה! תודה לכל העונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנוצקה , על תשובה לשאלה "בלי קוביות איך עושים? XD?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי -Dylan-, על תשובה לשאלה "מי ניצח ב the voice? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "http://omritv.co.il/archives/5010 לא הבנתי עדיין למה יובל דיין פרשה? בגלל שאבא שלה גילה לפי החוזה עם ההפקה שתחויב להיות איתם בחוזה 9 שנים ובגלל זה היא פרשה ואז זה כבר לא חל עליה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יוצא למי שזוכה ב the voice??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תכתבו את כל השירים והלהקות שאתם אוהבים.. תפציצוו D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה רואה מי שאני חוסם אותו ולהפך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "10 חלקי מינוס 4??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הנאמני נוער יכולים לקרוא שיחות בין אנשים במסרים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להתקשר למישהו אבל שבמקום המספר שלי יהיה כתוב סתם מספר אחר? כי כשמתקשרים מחסוי ב1 באפריל זה מחשיד...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסבר למשפט- למה תצאו לערך מלחמה הלוא אנכי הפלשתי ואתם עבדים לשאול ברו-לכם איש וירד אלי אם-יוכל להלחם אתי והכני והיינו לכם לעבדים ואם-אני אוכל-לו והכיתיו והייתם לנו לעבדים ועבדתם אתנו ויאמר הפלשתי אני חרפתי את-מערכות ישראל היום הזה תנו-לי איש ונלחמה יחד?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אפשר תגידו לי את המשפט במילים קלות ויעמוד ויקרא אל-מערכות ישראל ויאמר להם למה תצאו לערוך מלחמה הלוא אנוכי הפלישתי ואתם עבדים לשאול ברו-לכם אישר וירד אלי אם-יוכל להלחם איתי והכני והיינו לכם לעבדים ואם-אני אוכל-לו והכיתיו והייתם לנו לעבדים ועבדתם איתנו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ילדה: אני לא אוהבת אותך יותר אני רוצה להיפרד. ילד: יש יש סוף סוף אמרת את זה פחדתי לפגוע בך יא מכוערת. ילדה: אחד באפריל יא מניאק מצחיק, לסטטוס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי כתבה בסטטוס: תסובבו את הראש הפוך ותקראו ur Gou cmL imNu, לא הבנתי מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גלוש ^^, על תשובה לשאלה "האם אפשר להמיר קובץ של וורד (Word) לPDF? אם כן, איך? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לירונוש!! :), על תשובה לשאלה "מזה KIILER??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אפשר להפוך מספר לאותו המספר רק ברדיאנים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי אמר לי שהוא חייב לי משהו. אין לי סבלנות, הוא אמר שהוא יגיד לי את זה רק כשנהייה לבד! מה ניראה לכם שהוא רוצה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי SayWat, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה לבלוע אקמול, אני חתכתי אותו לחצי ושמתי בלשון עמוק ואני חושבת שאני יחנק חח מה לעשות!? אני מתה מכאבים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Mellorine, על תשובה לשאלה "איזו אפליקציה יש באייפון לעריכת תמונות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נותנים לי שתי פונקציות ואומרים לי להשוות בינהם ולהוכיח שהמשוואה מתקיימת לכל איקס. זה אומר כשמשווים אותם, צריך לצאת מספר שווה למספר למשל אחד שווה אחד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה BBF??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יי מישהו יכול לעזור לי בחשבון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תנו כבוד ♥ , על תשובה לשאלה "שמתי לב בתגובות של השאלות ישנם אנשים שמספרים שהם חותכים ורידים אנשים די אם זה זה לא יפתור את הבעיות שלכם הפתרון הוא לדבר ולשתף מבטיחה לכם אל תגרמו לעצמכם להרוס את עצמכם מבחוף ולא מבפנים כי אתם הכי יפים בעולם ולא משנה מה אנשים אומרים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נערה בת 17 :), על תשובה לשאלה "אייכס לאיפה הגינו.. בנות שמוצצת לבנים מגיל קטן, בנים ששותים ומעשנים כל יום מה אתם חושבים בנוגע לזה נאי צריכה תשובות אמיתיות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה באחוזים מקווה שתוחלו לעזור לי בשאלה. בתחילת השנה היו בכיתה 26 תלמידים במהלך השנה נוספו תלמידים בסוף השנה נהיו 39 תלמידים. בכמה אחוזים גדל מספר תלמידי הכיתה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית :F, על תשובה לשאלה "יש פה בנים חתיכים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עולם יפה-אני שותה קפה, על תשובה לשאלה "מזה לcontrol panel? איפה זה נימצא? *סליחה על החוסר ידע המזעזע שיש לי במחשבים. ותודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים - למה כל מה שרק מעניין אותכם זה תחת חזה והאיבר של הבנות? מה אתם לא יכולים להסתכל גם לאופי ולא רק על היופי? ולמה אתם יוצאים רק עם פרחות ומעשנות? ואיך אפשר באמת לכבוש אותכם ולגרום לך להתאהב? ובכלל לנשק?! והאם אתם מנשקים כי אתם אוהבים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להקליט משהו באייפון איך אני עושה את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אסתי (:, על תשובה לשאלה "שלום, האם אני יכולה לקרוא תהילים בלילה? בכללי..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות יש בקילו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית גאה :P, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות שורפים בהליכה של 3 שעות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בליעת כדור על בטן ריקה-שלום, לא אכלתי כבר יומיים ואני צריכה לבלוע כדור בשם 'אקמול' האם זה בסדר או שאני יהיה חייבת לאכול? תודה מראש לעונים! ופסח כשר ושמח ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי -,-, על תשובה לשאלה "אני צריכה מישהו לדבר איתו.. מישהו להתיעץ איתו לגבי משהו.. מי יכול? תודה וחג שמח!♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תותים זה טעים , על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמני נוער? כי יש הבדל בין נאמני נוער לבכירי סטיפס.. ואילו עוד דרגות יש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ♥ , על תשובה לשאלה "יש לי אייפון 4 והוא פרוץ ואני לא מצליחה להוריד משחקים מהאינסטולוס! זה טוען שעה ולא מוריד בסוף! מה לעשות? כבר ניסיתי לכבות ולהדליק וזה לא עזר.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני ממש חייבת עזרה, מישהו יכול להביא לי תוכנה שבה אני יכולה להמיר סרט של AVI לפורמט של MP4, כדי להעביר את זה לאייפון דרך האייטונס. תודה על העזרה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי SOML, על תשובה לשאלה "איך אפשר שסטיפס לא ישלחו לי בכלל הודעות לאימייל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי בדיקת ראייה ומסתבר שאני צריכה משקפיים... בנים לא ירצו אותי בגלל זה? (בת 15)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה " (אני בת). חבר שלי לוקח סטרואידים. מה זה סטרואדים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, בטלפון הקודם שלי חסמו לי את האינטרנט (לא הייתה לו אפשרות לוואי פאי.) ועכשיו חבר שלי הביא לי את הטלפון שלו ויש שם וואי פאי ואני יכול להתחבר לאינטרנט. המדשך בתגובה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "מותר ללכת לים מבחינת הדת? יש איסור ללכת ולרדת לים ולהיכנס רק רגליים? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי מה סביל ומה פעיל? תודה!: ערכו, מורכבת, נשאף, נערך, גום, ביצעו, השתמשו, נרשמה, צייתו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהיא, על תשובה לשאלה "למה בנות לובשות מחשוף ומתלבשות בצורה מבזה? הלו! בשביל זה יש חולצה! למה שפשוט לא תתפשטו וזהו? קצת כבוד לסובבים אתכם... זה לא נעים... ואני בת לא בן.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סתם אחת, על תשובה לשאלה "אייפון4S או גאלקסי 2?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדורי מגאליס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי danielonai(בן 15), על תשובה לשאלה "יש אפשרות להוסיף שאלה שתופיע גם בסטיפס נוער וגם בסטיפס מבוגרים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי-3, על תשובה לשאלה "למי שמדבר בפרטי בבקשה אם את הולכים אתם יכולים להגיד שאתם הולכים ואז ללכת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי EricDTR (אני בן), על תשובה לשאלה "למה כשאני כותב שאלה בסטיפס.. כתוב לי "שימו לב! לפני שאילת שאלה בפעם הראשונה, אנא קראו את ההנחיות לכתיבת שאלה בסטיפס " (באדום)? זו ממש לא השאלה הראשונה שלי, זו השאלה החמישית נראה לי..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בלופיי, על תשובה לשאלה "מה זה סטרייט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סווווכר D:, על תשובה לשאלה "בנים, מה אתם מעדיפים? שמנמנה אבל יפה ומקובלת או מישהי רזה לא כזאת יפה ולא כזאת מקובלת.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Rotem ♥, על תשובה לשאלה "פעם הייתה פה שאלה על מתי ללכת לישון או מש ואז נתנו קישור לאתר שכותבים בו את השעה של מתי שרוצים לקום ואז זה אומר לך מתי ללכת לישון! למישהו יש את האתר הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני מאוד אוהבת לרקוד.. יש לכם שירים באנגלית (אפשר גם בעברית) שיש להם קצב ושאפשר לרקווד איתם כמו I dont see ya ו- I dont see ya כאאלה... תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר סטטוס על זה שחברה הכי טובה שלי, יכולה לזהות את זה שאני עצובה מבפנים גם כשאני שמחה מבחוץ? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית בסטיייל (: , על תשובה לשאלה "תבאו לי בדיחות מצחיקות... כמו דו שיח בין שני אנשים... ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית 15.5, על תשובה לשאלה "מה זה פפרוני? ואם זה כשר וטעים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "בחורה יפה" בשבילכם? בלי קשר לאופי, רק מראה. תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הינה כינוי :) , על תשובה לשאלה "יש לי את הקלסר של העבודת שורשים ואני לא מצליחה לפתוח אותו בשביל, להוציא דפים בשביל להדפיס, אמרו שצרים עם מברג ואני חצ שעה מנסה לסובב עם מברג,, וזה עושה יותר גרוע, מישהו יודע איך פותחים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה מהמספרים הבאים, הספרה 4 מתארת עשיריות? 141.26,14.126,1.4126, 0.14126?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מוטנט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאאין שם, על תשובה לשאלה "היי, יש לי סרגל כלים בגוגל כרום ואני רוצה להסיר אותו משם איך אני יכול. תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שירלי :), על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות דיסק למסיבה. אפשר שמות של שירים קיצביים או רמיקסים יפים? אנגלית עברית... הכל הולך?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני בת 14.. אני רואה את כל הרוע שיש בעולם לעומת הטוב והרוע גובר.. בערוץ הילדים משדרים תוכניות לא חינוכיות.. ילדים בכיתה א' יודעים יותר טוב ממה שידעתי בכיתה ו'! אני שומעת שירים על אמא ואבא ואני מתחילה לבכות כי אין זמן! פשוט אין זמן לכלום.. אני כבר גודלת..!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן במתמטיקה, ואני מאוד בלחץ, כמו כל ערב לפני מבחן. איך להרגיע את זה? מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פלונה , על תשובה לשאלה "0.866- cos (30-2X איך פותרים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בת 17 שירוש, על תשובה לשאלה "מותר לגזור ציפורנים בלילה? למה אומרים שלא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שש.. זה סוד (;, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בקצרה להסביר לי מה זה האתר הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אחת נורמלית (;, על תשובה לשאלה "מה הכי יפה? 1. מלאכית 2. אלה יווניה 3. שטנית 4. חתולה סקסית?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ... ?, על תשובה לשאלה "מי ינצח למירוץ למיליון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סטיפרית , על תשובה לשאלה "מה זה קריקיטל או משהו כזה בפרוט נינג'ה? ואיך זה קורה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Poot, על תשובה לשאלה "כמות הדם הנלקחת בבדיקת דם - שלום, היום עשיתי בדיקת דם, לקחו ממני שלוש חפיסות גדולות של דם. חשבתי שצריך לקחת קצת וזהו לבדוק אותו למה לוקחים כול כך הרבה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בנים אוהבים גאדג'טים הרבה יותר מבנות? מה הסיבה לכך שבנים טובים הרבה יותר בכל התחומים הטכניים, ורובם, כשהם רואים סלולרי חדש, מחשב או כל דבר אלקטרוני, ממש מראים סימני "התאהבות" ונשאבים לתוך זה. מה גורם לכך? ולמה זה לא קורה אצל בנות באותה צורה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Bar1293, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי מפסיקים לגבוה?.. (אני בן אם זה משנה..)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק שאלה ששאלתי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אא. אנונימית עוזרת (:, על תשובה לשאלה "שמעתי שגובהים בזמן השינה.. האם זה אומר שאם אני אשן 10 שעות כל לילה, הסיכוי שאני אהיה גבוהה יהיה גדול יותר מאשר אם אני אשן 6 שעות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאילו גזים מורכב האוויר? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "מה המשמעות של WWW??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני שיר ובאלי חביתה, על תשובה לשאלה "מי יודע איך מצלמים באייפוד אבל לא עם מצלמה מצלמים נגיד, שיא בטמפל רן?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי5255, על תשובה לשאלה "פירושים בתנך-מה זה"וינגעו?", "היה ניקודם?","בתוך","ואת עקבו מים לעיר", "יצטיירו" "התיקנו"אם זה עוזר זה מהפרק בספר יהושוע עם הברית עם הגיבעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "מה הפירוש למילה אסתר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הסוכנת פ' (הדיקטטור של בר ♥), על תשובה לשאלה "למה לילדות בנות 14 יש חבר? מה בן מתחכננות להיות איתו עד שיתחתנו?! ואם לא, למה? סתם בגלל דחף מיני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית5000, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את הסטטוס הזה: כל הבנות שמצטלמות ערומות מה אתן מתלהבות שיש לכן 1000 לייקים, כולם נלחצו ביד שמאל...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אובל ♥ , על תשובה לשאלה "איך מוחקים מסרים בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתתתווש72, על תשובה לשאלה "היי, אני כבר בת 12, זה נורמלי בשבילי ללכת לישון ב 21:00??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינוי שפה בג'ימייל - פתחתי חשבון בג'ימייל והכל באנגלית (לא כמו החשבון השני שלי שם שהוא בעברית), איך אני יכול לשנות את זה לעברית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "מדוע היתה שואה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני חוסם מישהו בפייסבוק הוא רואה את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אלה124, על תשובה לשאלה "היי, על מה מסופר יהושע א' וב'??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כתוב לי "בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו יצא ממצרים" הסבר מה הכוונה. ואין לי מושג מה זה אומר, תוכלו להסביר את הכוונה? תודה רבה! (אם זה עוזר אנחנו לומדים על יציאת מצריים)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים באנגלית: עבודת הגשה, כיתה, מורה, תעודת זהות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לידור =], על תשובה לשאלה "מה זה הציר זמן הזה בפייסבוק? תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ליאוריי כי זה סטייל ♥, על תשובה לשאלה "למישהו פה יש אימייל? של gmail??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החרטה של דוד מובאת בפס-13-25. מישהו יכול לרשום לי את תגובתו של דוד בתנ"ך מפסוקים אלו בפרק יב שמואל ב'? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רוסיה :), על תשובה לשאלה "משהו יודע מה היה הלבוש של דוד כשהוא נלחם עם גוליית? תודה לכולם!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גלוווווווווווש, על תשובה לשאלה "אם אני רואה את האף שלי מהזוית של העין זה אומר שהוא ממש גדול? בכללי יש לי אף גדול אבל עד כדי כך? תודה, בת 16.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :)_Just_me, על תשובה לשאלה "מה זה ציר הזמן בפייסבוק? איך עושים את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חייב להדליק נרות חנוכה? זה ממש נורא אם לא? זה כמו לאכול חמץ בפסח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עוזרת למי שעוזר לעצמו ; ), על תשובה לשאלה "כמה ארוחות לאכול ביום ומה לאכול כדי לא להשמין??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אנחנו ישנים? כדי לאגור אנרגיות אני יודעת אבל זה לוקחים מהאוכל מירקות והבשר.. למה צריך לישון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בס''ד שלום! אני חוזר בתשובה כבר שנה וחצי-שנתיים ויש לי פייסבוק לצערי הרב... אני כל כך רוצה למחוק אותו אבל זה לא עולה בידי... אני פשוט לא מסוגל! (בן 15) תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת3:, על תשובה לשאלה "למה כולם יורדים על בנות 12? למה חושבים שבנות בגיל הזה לא מבינות כלום? אני בת 12 ואני מבינה הכל בחיים, ואני מבינה טוב מאוד. למה כולם חושבים אחרת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עזרה דחוף. תודה לעונים: האם גובה במשולש שווה שוקיים חוצה את המשולש לשני משלושים שווים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך כותבים שירים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שירוקי חלמלה:), על תשובה לשאלה "למה אמרו שיש משפט שאסור להגיד לילדה בת 8 מבית שמש,? "איזה יפה את, טפו, טפו, טפו!??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, כמה שוקלים בגדים? למשל אם נשקלתי עם בגדים ושקלתי 45.5 כמה אני צריכה להוריד כדי שזה יהיה המשקל המקורי שלי? כל מי שעונה מקבל פרח.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה הדבר החדש הזה בפייסבוק, שכל הפרופילים השתנו? מזה ציר זמן? בקיצור רבאק מזה השטויות האלה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו כתב לי ASL? מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומגל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים השאלה מופנת אליכם- בנים אוהבים שרואים לבנות את החזייה, כלומר שהיא מבצבצת מהחולצה או הגופייה, זה נחשב סקסי ומגרה? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחורה שמתנשקת במועדון עם מישהו שהיא מכירה בול 5 דקות, מה אתם חושבים עליה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~רונוש~, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים: אתם חושבים שפוני זה יפה או עדיף בלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה תיכון לצלע? קטע שמורידים מצלע שחותך את שני חלקי הצלע ל*שווים*? או לא בהכרח שווים? או שזה בכלל משהו אחר? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה תוכנת יצירת סרטים כמו מובי מאקר וכאלה, אפשר להוסיף כתוביות? כמו פה: http://www.youtube.com/watch?v=iJYC4zAoZtM&feature=plcp&context=C33bb728UDOEgsToPDskLXN59PIBOMJGTobwqPCTXF?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אלה124, על תשובה לשאלה "למי יש מסך גדול יותר? אייפון 4 או גלאקסי 2? מה יותר שווה? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ממקודם רשמתי שאני בת 12 170 שוקלת 42 (אתם לא הראשונים שאומרים לי את זה). ואמרו לי שאני אנורקסית מה קורה עם אני אנורקסית.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Music~Girl, על תשובה לשאלה "היי,. מישהו אוליי יודע איך מצלמים מסך של GALAXY 1..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתר אחד העלה סרטון שהעלתי ליוטיוב לאתר. והיו מלא תגובות רעות וזה... כי הוציאו לי שם רע. אני לא יודעת של מי האתר אבל הוא מסחרי. אני רק בת 15 והבנתי שזה לא חוקי לעשות את זה בלי אישור שלי... מה אני יכולה לעשות בשביל שיורידו את הסרטון? אני יכולה לטבוע אותם? ^^?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי vered lik, על תשובה לשאלה "ליטוף כלבים - היי, אני מעוניינת לדעת איך צריך ללטף כלב. מישהו מבין בכלבים ויכול לעזור לי? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ^_^, על תשובה לשאלה "איך אומרים באנגלית "פתוח להצעות"? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דעות של גולשים על סוף העולם - אתם חושבים שיהיה סוף העולם ב 2012??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום התברר לי שידיד שלי, גנב לילד מבית ספר את הפלאפון שלו, והרס לו אותו, ראו אותו במצלמות של בית ספר אבל תפסו את ידיד שלי, וזה קצת הלחיץ אותי שהוא עשה את זה, להישאר ידידה שלו? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ביותר, על תשובה לשאלה "אני בת 11 גובה 1.58 ומשקל 46. נורמלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להקליט את עצמי מהמחשב? מישהו יכול להביא לי תוכנה או משהו להורדה כדי להקליט את עצמי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ליאל !, על תשובה לשאלה "למה אומרים שאם יש עורב לידך, אסור לקלל כי הוא יעשה לך רע. ואם מציקים לעורב, הוא ירדוף אחריו. מה הקטע של העורבים? והאם זה נכון? יש סיפורים אמיתיים שהעורב רודף או שמהו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם שהייתי בת 8 אז ילד אחד אמר לי: הרי את מקודשת לי כדת משה וישראל, אז לפי היהדות אני נשואה לו? הוא הביא לי טבעת, זה היה בגדר צחוק בלבד, חברות לי אמרו לי שצריך שני עדים ולא היו, הוא גם לא שבר כוס?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלות בתשחץ: "חד וחריף":_נו_. "זה קל בשבילו (בסנלג)" (4,3 _ט_ע_יו. "הוד, הדר":3 אותיות. "לאלתר":3 אותיות. "כסף":4 אותיות. "אפקטביות":6 אותיות. "עסקה" (בלשון הדיבור 3 אותיות. "טורף מילל":2 אותיות."השתגע" (5,3 _ _ _ _ _ _ _ _ו. "מבנה לעופות":3 אותיות.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה התשובה לחידה?: בבוקר אני הולך על ארבע ובצהריים אני הולך על שתיים ובערב על שלוש מי אני? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה פיתגמים על הנושא כבוד. זה דחוף. תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי HappyLoren, על תשובה לשאלה "מהו אקס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ..(:, על תשובה לשאלה "מישהו יכולה להגיד לי כמה ס"מ יש במטר? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה פלייבוי? זה משחק מחשב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים, מה יותר חשוב לכם אצל הבנות? האופי או היופי?.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מיילי ^^, על תשובה לשאלה "איך מוכיחים מעויין? ואיך מקבילית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פלונה , על תשובה לשאלה "כמה שלוש איקס כפול שלוש איקס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, קונים לי איפון 4 עוד 20 יום מישהי אמרה לי שלא מוכרים יותר איפון 4בארץ ורק שיגיע איפון 4sימחרו רק אותו, אני לא רוצה איפון 4 sאני רוצה איפון 4, באמת לא מוכרים יותר איפון 4??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחרי הצהריים באנגלית - איך אומרים אחרי הצהריים באנגלית? זה p.m??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I'm beautiful ;), על תשובה לשאלה "מה זה אופטימי, ומה זה פסיבי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אה כפרה♥, על תשובה לשאלה "מזה כבירים? כתוב לי מאמצים כבירים, אז זה מאמצים רבים או מעטים או פירוש אחר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ~kate~, על תשובה לשאלה "הי אני בגובה 1.65 ושוקלת 40. אני שמנה מידי? כבר התחלתי לעשות דיאטה. בת 14?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תביאו לי בבקשה הורדה של movie maker תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי omerades1999, על תשובה לשאלה "אני שוקלת: 68 והגובה שלי: 1.58 כמה אני צריכה להוריד במשקל, ואיך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מתעניין בכל, על תשובה לשאלה "אני לא שמן, אבל הרגליים שלי די שמנות. רגליים קצת שמנות זה יפה? מה אתם מעדיפים? (בן 14)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ציון מאכזב במבחן. איך משפרים מצב רוח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית : ), על תשובה לשאלה "האם לשרוף 2,538 קלוריות ביום אחד זה נחשב המון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, אמרו שמחר יהיה מזג אוויר עם אובך, מה זאת אומרת? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים שלום ברוסית? ובצרפתית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהיא :)), על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד לאיפון שירים? פירוט מלא בבקשה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מצרים נמצאת ביבשת אפריקה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה biggest ואם זה הכן גדול באנגלית, למה הוסיפו לו את כל זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נועה שם בדוי (לא חחח), על תשובה לשאלה "תודה מראש למי שיענה, אני צריכה להוריד שיר מיוטיוב והאתר video2mp3 לא עובד לי, ועוד כמה אתרים שבדקתי גם לא עובדים, זה כנראה זמני אבל אני צריכה להוריד שיר מסוים עכשיו.. למישהו יש דרך אחרת להוריד שיר? או אתרים אחרים? תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם המשקל וגבוה 1.63 ומשקל 41 מתאים לגיל 15? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יחסי ישראל וקדאפי - למה ישראל שמחים שקדאפי מת? נכון שהוא היה רע, אבל הוא לא עשה לנו כלום, לא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שלוםםםםםם, על תשובה לשאלה "מה זה הam האנגלית כתוב לי שמוסיפים את זה לגוף ראשון, בהווה אז אם כן למה אי אשפר לכתוב-we am כי גוף ראשון זה גם מייחס לאנחנו..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לולי901, על תשובה לשאלה "שיטות לקימה בבוקר - למי יש שיטה טובה לקום בבוקר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Ohad16, על תשובה לשאלה "אני בן 16 הגובה שלי הוא בערך 1.65-1.70 ואני שוקל 80... זה ממש שמן לגיל שלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אאאאאפיצול אישיות בע''מ :), על תשובה לשאלה "נוסחה להמרת קילוגרם - שלום לכולם, מה היא הנוסחה להמרת קילוגרם לגרם וההפך? תודה לכולם.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדונת D;, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי? שאלה בחשבון אני צריכה להוסיף פעולות חשבון: 4= 2? 2? 2? 2? 2?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול שאלה.. בשאלה הזו: http://www.stips.co.il/singleask.asp?stipid=70116 מומחה סטיפס ענה בציניות וזלזול כלפי השואלת, רציתי לדעת אם בטעות לא מחקתם את זה או שבכוונה, ואם חסמתם אותו, כי כשאחרים עושים זאת אתם מוחקים את השאלה ואף חוסמים אותם. תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קווי אורך במפה פיזית - איזה שלוש רצועות אורך יש במפה פיזית? אתם יכולים לשלוח לי תמונה מהאינטרנט עם הסימון והשם? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדונת 13 : *, על תשובה לשאלה ""כל ישראל ערבים זה אל זה" אפשר שתסבירו לי פיתגם זה בבקשה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה conjunction באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית בכיף [:, על תשובה לשאלה "עם איזו תוכנה אני פותחת קובץ בסיומת של srt? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, איך חוסמים את הקיר (שלא יראו) לאנשים שהם לא חברים שלך בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה פירוש המילה להנחיל? (ספר תנ"ך פרק יהושע)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי $אנונימית$, על תשובה לשאלה "מספר השניות ביום - כמה שניות יש ביום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הגיור יקר כל כך? - למה אם מישהו רוצה להיות: מוסלמי אז הוא רק חוזר אחרי "רב" מוסלמי. נוצרי אז משפריצים עליו מים ואז אומרים תפילה. ויהודי אז צריך לשלם כסף!? למה? (זה לא אומר שאני רוצה להיות יהודי) זה אומר שיהודים באמת קמצנים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""ולירושלים עירך ברחמים תשוב ותיכון בתוכה כאשר דיברת, ובנה אותה במהרה בימינו לעולם ועד"- לא הבנתי מה מבקש המתפלל מאלוהים לפי המשפט הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי איזה מישהי..:, על תשובה לשאלה "מזה הסיפור של האחיות סמית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית שכזאת ;-), על תשובה לשאלה "מחפשת מישהו בן 14 ככה, סתם לדבר על הכל (-;?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מאיה לוי :-), על תשובה לשאלה "אני רוצה סטטוס מיוחד ומרגש על גלעד שליט שיצבור לי מלא לייקים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פאקצה גאה D:, על תשובה לשאלה "היי, אפשר סטטוסים ממש חדשים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שתי שאלות, 1. השיר ''קוצים'' הוא קשור לגלעד שליט? 2. למה נחגג חג הסוכות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי -noa-, על תשובה לשאלה "זה נכון שבשבוע הבא גלעד שליט ישתחרר כבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני קצת מבולבלת - גלעד שליט חזר כבר? או שהוא עומד לחזור? אם כן מתי? אם לא אז נחתמה עסקת שחרור? פרטים בבקשה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גלעד שליט חוזר הביתה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ILS - התחלתי עכשיו להשתמש באיביי (עוד לא קניתי כלום). וליד המחיר כתוב ILS (לא כתוב את הסימן של הדולר כמו שבחלק מהמוצרים כן כתוב, רק את זה) מישהו יודע מה זה אומר? וכמה שקלים זה דולר עכשיו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בלחץ מזה שגלעד שליט לא יחזור בסוף, וההערבים סתם עבדו עלינו, מה לעשות כי עים זה ככה יקרה וגלעד לא יחזור, אז אולי לא תיהיה עוד הזדמנות להחזיר אותו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מרגישה שבורה, על תשובה לשאלה "סליחה אים זה קללה... אבל מה זה כיבינימט? ילד אחד אמר לי את זה ונעלבתי אפילו שלא הבנתי!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מממ, על תשובה לשאלה "איך משנים את השם בפייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית,, על תשובה לשאלה "כמה זה 3,661.90 $ בשקלים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מורידים קליפים מהיוטוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי המוזרה, על תשובה לשאלה "איך עושים צ'יפס? בת 12?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית : ), על תשובה לשאלה "הכנת צמידים - אפשר בבקשה אתר שמסביר איך להכין צמידים, תכשיטים וכו' מחרוזים? תודה מראש: )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "מיקומה של אנטרקטיקה - איפה נמצאת אנטרטיקה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בת חן, על תשובה לשאלה "שתייה בבת אחת - קראתי שבכדי למנוע הרעלת מים אין לחרוג מליטר וחצי בחצי שעה. האם שתיה של ליטר וחצי בפחות מ-5 דקות למשך כל היום תגרום להרעלת קיבה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "מה הפרוש של U.S.A? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Interstellaires, על תשובה לשאלה "איך אפשר להמיר סרטון מMP4 לAVI? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם לפתוח דואר בנענע, וואלה! וג'ימייל עולה כסף??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פתיחת מייל - אני רוצה לפתוח מייל באחד מהאתרים הבאים: נענע, וואלה!, ג'ימייל. על איזה אתם הכי ממליצים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישל(:, על תשובה לשאלה "למה אנשים חותכים ורידים? O_O?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לפתור את מערכת המשוואות הזאת? 7x-5y=81a-56 5x+4y=20a+13?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,, אני צריך להרכיב משקפיים אבל זה ניראה מאוד חנוני, אני לא יודע מה לעשות מצד שני אני לא רואה בלעדיהם ויש לי בחילות סחרוחרת בבקשה תגידו לי מה לעושת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לראות תוכניות באתר מקו? הנגן פתאום לא עובד לי?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סיגריות, נרגילה ובריאות - היי, מה יותר מסוכן ולא בריא, סיגריות או נרגילה? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ערב טוב, נכוון שסטיפס האתר הכי טוב שבכדור הארץ??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זרמים בידיים בזמן דאגה - שיש לי מחשבות לא טובות שגורמות לי דאגות או חרדות, יש לי זרמים בידיים, מה אתם אומרים על התופעה הזאת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ירדן, על תשובה לשאלה "איך אפשר לזכור חומר לימודי בצורה הטובה ביותר? כמות חומר רבה של מחברת שלמה... תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חתולה אפלה..., על תשובה לשאלה "הודעות תמוהות בפייסבוק - שלום, למה בפייסבוק אני רואה כול מיני הודעות, כמו "תשלח את זה ל10 אנשים ותתחתן עם דוגמנית" או "אם לא תישלח את זה לפחות ל15 אנשים אתה תמות מחר". אני לא מבינה את זה. מי המציא את זה? ולמה? ובשביל מה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Sofia580, על תשובה לשאלה "אני מפחדת שאני אפגע מעישון פסיבי, כל החברות שלי ואמא שלי מעשנים ואני שואפת מלא עשן. אני גם אסמתית, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש ה נאמנים שמוחקים לי את השאלות בלי סיבה מוצדקת.. האם זה מותר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קישור לחוקי האתר של סטיפס - היי, איפה אפשר למצוא את החוקים של האתר, שלפיהם הנאמנים מוחקים שאלות/תשובות וחוסמים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית2346, על תשובה לשאלה "דחוף תעזרו לי אני צריכה קישור לאתר, שיראה לי מאיזה תאריך עד איזה תאריך איזה מזל, זה יוצא. תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רק בסקייפ זה רק כינוי, על תשובה לשאלה "תוכנה להמרת קבצים - מישהו יכול להביא לי תוכנה להמרת קבצי וידיאו ל WAV? ושזה יהיה תוכנה חינמית.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מישהו פה יכול אולי ללמד אותי את טריק כוס החלב? אני גם אשמח לדבר איתכם בפרטי. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימימימימימימימימיממי, על תשובה לשאלה "מה זה חומר אפל?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימימימימימימימי, על תשובה לשאלה "מה ז מפץ גדול?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפעלת שעון שבת - היי, יש לי שעון שבת שאני רוצה לנסות להפעיל אותו עכשיו כדי להסתדר איתו בשבת. אין לי מושג איך להפעילו. יש מישהו שיכול לעזור לי ולהסביר לי במדויק איך לכוון אותו? תודה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "את כולכם כבר הזמינו לצאת לקניון (החברים... לצעירים שפה) היום או מחר או לכל מיני מקומות? ואם אותי לא הזמינו זה אומר עלי משהו? תענו על שתי השאלות בבקשה זה דחוף.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאתה מעדכן גירסה של משחק- אז האם העדכון הוא נוסף לגרסה הקודמת? כלומר יש לי גירסה 1.02 שזה 50 מגה בית ו 1.03-גרסה חדשה שזה 65 מגה בית אז עדכנת י לגרסה החדשה (1.03) זה מוחק את הגרסה הישנה ואז שם את החדשה? כלומר אחרי שעדכנתי זה יתפוס 65 מקום בזיכרון או 115??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלות לחג הסוכות - היי, יש לי כמה שאלות. 1. מתי בונים את הסוכות? 2. מה אתם ממליצים לי לקשט בסוכה? 3. איפה בונים אותה? 4. מה צריך להיות בסוכה, בערב חג? תודה רבה, וחג שמח!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים - יפריע לכם אם חברה שלכם תלבש חשוף..? ולמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נמרה סקסית, על תשובה לשאלה "היי, מה עיסוקה של ביולוגיה? תודה והמשך יום טוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נמרה סקסית, על תשובה לשאלה "שלום, ובוקר טוב אשמח נורא אם תעזרו לי בשאלה הבאה: מהי, ביולוגיה? במה היא עוסקת? תודה רבה למי שיעזור המשך יום טוב?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות מנגינה מצלילים של windows? דוגמאות: http://www.youtube.com/watch?v=Nv_fTojRXyI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=dCdSFOGX_m4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Kn7RXvRXRXY&feature=related?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I Will Break Free, על תשובה לשאלה "שלום, לפני שלוש שנים ניסיתי לצום אבל לא הצלחתי, אותו דבר קרה גם לפני שנתיים. אבל שנה שעברה הצלחתי לצום עד הסוף. אז אתמול אמא שלי ואחותי אמרו לי שאם הצלחתי לצום שנה שעברה עד הסוף אז השנה אין דרך חזרה. ז"א שהשנה אני חייב לצום עד הסוף. זה נכון? בן 12.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חייימשלייי, על תשובה לשאלה "מקלחת בזמן צום יום כיפור - שיתחיל הצום מותר להתקלח או אסור??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "קבעתי בשעה מסוימת עם חברה שאני אבוא אליה ומשם נלך לבית כנסת. היא גרה בקומה 9 איך אני אעלה 9 קומות במדרגות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אם אני בתת משקל אני עדיין חייבת לצום? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חיה את החיים , על תשובה לשאלה "אוכל משביע לפני הצום - היי, תנו לי בבקשה אוכל שיש בבית ושהוא ישביע לי לצום.. תודה וצום קל!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אלי (: , על תשובה לשאלה "אסור ביום כיפור להתאפר לשים עיפרון וזה?.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טלישקה, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני רוצה לנסות לצום אבל אני מפחדת שאני לא יצליח כי אני יהיה רעבה.. האם כדי לי להתאפק ולא לאכול או שלאכול למרות שאני רוצה לצום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית: מקור שמי הוא מהתנ''ך, מספר בראשית פרק.. פסוק..? בבקשה לא מגוגל תרגם ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יקים חממי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לטיול הזה בבית ספר שישנים על האדמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתווווש, על תשובה לשאלה "איך מבטלים חסימה שעשיתי על מישהו בסטיפס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יובל, על תשובה לשאלה "היי, יש לי יום חמישי חיסון של כיתה ח' ואני מפחדת פחד מוות וקשה לי לא להסתכל מה לעשות?..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תפוס תפוס, על תשובה לשאלה "היי, אני נירשמת לאיזה אתר וכתוב: כתובת האמייל של המפנה... מה זה אומר? תודה לכולם... D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצום (כיפור) מחר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית(:, על תשובה לשאלה "תקלה בפייסבוק? - זאת רק אני או שהפייסבוק נדפק ולא ניתן להיכנס אליו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אפר0ק0ית, על תשובה לשאלה "מה משמעות המילים הבאות ( ניתן למצוא את הפירושים במילון רב-מילים, אם יש ברשותך אחד כזה * למרגלות * גזירה * בוראכם * "בכול מאודו" * חיל (לא חייל, כמו בצבא) * "טעם נוסף" (?) * שניפקד?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טופז., על תשובה לשאלה "סוללת הגלאקסי נגמרת מהר - קניתי גלאקסי 2 אתמול, אני מאוד מרוצה... אבל יש בעיה עם הסוללה, היא נגמרת ממש ממש מהר.. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חמודה 1, על תשובה לשאלה "עזרה דחוף. בטעות הצעתי לילד שאני לא מכירה חברות בפייסבוק! איך אני מבטלת אותה ודחוף??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה שמיניסטית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי BYLUMWLNA♥, על תשובה לשאלה "שווה לי לקנות גאלאקסי 2 של סמסונג??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים סליחות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קריאה בתהילים - אני רוצה לקרוא תהילי, -את כל יום שני שבתהילים. מישהו יודע (אבל בבקשה רק מי שבאמת יודע ולא ''חושב'') האם אפשר לדבר בין פרק לפרק תהילים אם החלטתי שאני רוצה לקרוא את כל אותו היום? תודה רבה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יעל D:, על תשובה לשאלה "חמצן מוליך חשמל? - ואיך הוא מופיע בטבע ( כיסודי או כרכובת או גם וגם )? מה הצבע שלו, מה השימושים שלו, איפה הוא מוזכר בתנך, ביטויי לשון? בבקשה תביאו לי גם מקורות מידע של מאיפה עניתם על כל השאלות, גם אם תענו על חלק זה נורא יעזור.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :(((((((((((, על תשובה לשאלה "היי, אני צריך לדעת איך אומרים 'זמן' בספרדית או פורטוגזית. אם תוכלו לכתוב לי את המילה באותיות עבריות זה יקל עלי תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גיטרה עם 12 מיתרים - שלום, גיטרה עם 12 מיתרים, מה הקטע שלה? למה היא משמשת? והאם כל 21 המיתרים הם אותו דבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אייין כיינווי :P, על תשובה לשאלה "מה אחרי פרשת כי - תבוא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קולית!, על תשובה לשאלה "הכנסת הבטן בזמן ריצה - שרצים חובה להכניס ת'בטן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי היללוש211, על תשובה לשאלה "מה המשקל הנורמלי שאמור להיות לילדה בת 10 -11?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "להעשיר את השפה - מה אפשר לעשות כדי שתיהיה שפה עשירה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קורלוש :), על תשובה לשאלה "בגרף של פונקציה שני החלקים (הקוביות) למעלה חיוביות ושני הקוביות למטה שליליות? (מתמטיקה)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מר המלאכית, על תשובה לשאלה "מי יודע מתי תהיה העונה השלישית של חצויה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני מטר 1.66 ושוקלת 52, אני רוצה לעשות דיאטה, כמה קילו אני צריכה להוריד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אלכסנדר, על תשובה לשאלה "החזרת סרגל הקישורים שנעלם בגוגל כרום - הדפדפן שלי הוא גוגל כרום. היה לי בו סרגל עם קישורים לכל מיני אתרים והוא נעלם. איך מחזירים אותו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית :)), על תשובה לשאלה "היי, חבר שלי נסע לאילת ביום ראשון, דיברנו כל היום בטלפון עד אתמול שהתקשרתי בבוקר והוא אמר לי אני כבר חוזר אלייך ולא חזר אליי עד היום, יש לי הרגשה שהוא בוגד בי, מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באייפוד 3 יש מצלמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Shanimoo ◕‿◕, על תשובה לשאלה "איזה פעילויות גופניות אפשר לעשות בבית כדי לרדת במשקל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נעמה (:, על תשובה לשאלה "יש אתר לדיסק של החוברת קיץ summer english grade 9, אז מישהו יכול לתת לי את הכתובת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יסמין החתולה, על תשובה לשאלה "סקס ודתיים - למה אנשים שואלים, איך הדתיים מקיימים סקס? ואיך הדתיים מתנשקים? הם בני אדם כמונו, רק עושים הכל בצניעות לא בפרהסיה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק מסרים בסטיפס? תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ZVIKI, על תשובה לשאלה "דיסק און קי ריק ובכל זאת אין מקום - שלום לכולם, מחקתי את כל הדיסק און קי שלי, ועדיין זה מראה שאין מקום בדיסק, מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מינוס X שווה 8, כמה שווה איקס??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 12 ואני בגובה 1.56, אז יכול להיות שבגיל 21 אני יהיה בגובה 1.90 או יותר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הילה, על תשובה לשאלה "טבעת מצב רוח - מה זאת טבעת מצב רוח? ואיפה אפשר להשיג אחת כזאת בסביבות חיפה והקריות? אפשר גם נהריה וזה לא רק חיפה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה להיכנס לחשבון הג'ימייל שלי. איך אני אדע אם פרצו לי אותו? ואיך אפשר להחזיר אותו? זה דחוף אני פוחדת!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בחורונת חח, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה אני מורידה סרטים. אבל אחרי שאני רואה הסרט נעלם מה לעשות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מעונינת להוריד סידרה שלימה ובתוכנה לערוך לסרט אחיד ושלם. יש פה מישהו/מישהי המבין בתחום שיכול לעזור לי. זה חשוב לי מאד.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי '4אכ54ר רעק'ע, על תשובה לשאלה "מהי תזונה נכונה? מהו התפריט שצריך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי SHAWOL, על תשובה לשאלה "תוכנות חינם לחיתוך סרטונים - אני ממש צריכה תוכנה לחיתוך סרטונים. בהתחלה הורדתי את easy Video Splitter אבל יש לזה הגבלת זמן... אז אם למישהו יש תוכנה טובה לחיתוך סרטונים (חינמית) אני אשמח אם הוא ישלח לי קישור?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש רגישה, מכל שטות או הערה קטנה אני בוכה. מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥♥♥♥, על תשובה לשאלה "היי, שאלה לבנים את אוהבות קשות להשגה או קלות להשגה? מה יותר מושך אותכם? זה דחוף♥♥ תודה לעונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מאייתים - בעברית את המושג WI FI (אינטרנט אלחוטי) ואיך פותחים - את ראשי התיבות באנגלית (ר"ת של מה זה)? (הפיסוק לא נכון, אבל אתר סטיפס מכריח באופן אוטומטי לפסק במקומות אלה לצערי)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתוווש, על תשובה לשאלה "תוכלו להסביר לי איך פותרים משואות מהסוג הזה ( אני לא מצליחה לכתוב את התרגיל במספרים ), שליש איקס מינוס רבע איקס שווה 1, איך פותרים את המישוואה הזאת, ותרגילים בסגנון הזה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אילנה, על תשובה לשאלה "אפשר להשיג את הסידרה "אליפים", בסרט אחד בלי הקיטועים של סידרה? תודה רבה מאד.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי כככ, על תשובה לשאלה "הוצאתי את המקלדת מהכונן ואז הכנסתי והמיקלדת לא עובדת מה זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה זה דחוף אני עוד מעט הולכת, לבריכה עם אמא שלי ושתי אחיות שלי הקטנות. ועוד בני דודים שהם קטנים בגילם ואין לי מושג מה לעשות שם לבד? אמא שלי מחריכה אותי לבוא למרות ששילשום הייתי עם חברות. זה לא יראה שאני ילדה מסכנה או משהו? מה לעשותתעזר?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דיאנין , על תשובה לשאלה "שלום לכולם, וערב טוב. אני רוצה לפתוח בלוג, אתם יכולים לתת לי אתרים שבהם אפשר לעשות, דבר כזה? ומה להוסיף לבלוג? חוץ מכאילו יומן והכל?Q תודה לעונים...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גברים-אתם יכולים להידלק על מישהי או לחשוב שהיא יפה בגלל החיוך שלה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה!, זה ממש מפחיד! אני שוכבת למשל שעה ואז שאני קמה בעיניים אני רואה הכול מטושטש למשך דקה, זה ממש מפחיד ומפריעה לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי (; (;, על תשובה לשאלה "בא לי למות! חברה שלי אתמול הייתה בהופעה של דודו אהרון והוא העלה אותה לבמה בהופעה ואני והיא עד לפני יומיים עדיין לא פגשנו אותו, ואני גם ממש רוצה שזה יקרה לי. מה לעשות? אני כבר בוכה. אני לא הייתי בהופעה כי לא יכולתי ואני לא יודעת מה לעשות. אין לי איך לפגוש אותו.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :)Dont worry be happy, על תשובה לשאלה "אם נמחקה לי שאלה אז יש לי עוד שלוש שאלות לשאול, או שנשארו לי שתיים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דרדסית (-; , על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה, צריך לבחור את המספר שיותר מתאים למשפט. 1. שבעים וששה\שבעים ושש אחוז מהעולם מציינים כי במקביל לשמירת השפה הרוסית יש לרכוש את השפה העברית. 2. המכתב של בן גוריון נכתב בששה\ששי בספטבמר. תודה מראש..!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דפני ההיא מהאוהלים היא אמיתית? קצת מעופפת לא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בגלה בלפה, על תשובה לשאלה "אם לא עושים זרע לבטלה תקופה ארוכה זה משפיע על הגוף?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חהחהחה D=, על תשובה לשאלה "בחבית של 400 ק"ג דגים. בבית האריזה ארזו אותם בצנצנות של 250 גרם בכל צנצנת. בכמה צנצנות נארזה כמות הדגים בחבית (זכרו לעבוד עם יחידות מתאימות )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חהחהחה D=, על תשובה לשאלה "חייבת דחוף.. המשקל הכולל של 500 גבישי מלח הוא 6.5 גרם. מהו המשקל של גביש מלח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה תרגישו אם מישהו יחסום אותכם בצ'ט? ישר תחשבו שיש לו משהו נגדכם? או שתבינו שיכולות להיות לו סיבות אחרות...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ------, על תשובה לשאלה "אני מרגישה רע כי הייתה לי איזה חברה אחת שנהייתה טובה השנה הזאת, אבל לקראת סוף הלימודים גיליתי שהיא מניאקית, ובחופש אפילו לא נפגשנו, ואני כבר במשך יותר מחודש מסננת אותה ולא עונה לה בגלל איזה משהו. ואני ממש מרגישה רע לגבי זה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ילדה בת 13 וחצי, אני גבוה ורזה ואני במכון כושר ומחטבת את עצמי והרבה אומרים לי שאני יפה. מעצבן אותי שאני הולכת ברחוב וילדים קטנים אומרים לי "תראו את המכוערת הזאת", וילדה אמרה לי "יא מכוערת" וזה פשוט מעליב אותי כבר! לא מבינה למה דווקא לי אומרים את זה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי BBBB, על תשובה לשאלה "אלכתי לטמבור קניתי איזה משהו ושילמתי למוכרת והיא. הביאה לי סוכריה על מקל. מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימוס, על תשובה לשאלה "הפעלת מצלמת אינטרנט - היי, יש לי במחשב מצלמת אינטרנט ואני רוצה להפעיל אותה. אם מישהו יכול לעזור לי איך אני מגיע אליה? מפורט בבקשה. תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "הייתה לי תקופה ששמעתירוק ורוק כבד וקניתי גיטרה חשמלית. עכשיוהתקופה הזאת עברה ואני שומעתראפ, שירים ישראליים, וקצת פופ. אני לא יודעת מה לעשותעם הגיטרה. מבאס אותי לראותשאבא שלי מאוכזב שאני לא ממשיכה לנגן בה. ובגללזה מידי פעם אני כן מנגנת כדי שלא יתאכזב. מה לעשות? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שירוש17, על תשובה לשאלה "קשה לי כבר לסמוך על אנשים בגלל שהיו לי כבר 5 חברות שכל אחד מהן תקעה לי סכין בגב\ ריכלה\שיקרה\הייתה צבועה\ עשתה לי משהו.. אני פשוט כבר לא סומכת על אנשים, וקשה לי להיפתח אליהם ובגלל זה אני בנאדם סגור. מה לעשות עם זה? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 12 וחצי, אני שוקלת 58 והגובה שלי מטר חמישים ותשע, המשקל שלי תקין או שאני צריכה להוריד במשקל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נהנהנה :), על תשובה לשאלה "האם אפשר להיות עם שרשרת כסף בבריכה/בים? היא נהיית שחורה? ואפשר להתקלח איתה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החופש הזה ניהיתי ממש עצלנית.. ואני מפחדת שזה יפגע לי בלימודים השנה.. אז איך לצאת מהעצלנות? בבקשה תעזרו לי זה ממש חשוב לי! ♥?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥♣♥♣♥, על תשובה לשאלה "איך מרחיקים חתולים עקשניים בזמן שעושים מנגל? הם פשוט מתקרבים לבשר ולא מפחדים מאנשים וגם כשמגרשים אותם הם חוזרים אחרי שניה. איך מרחיקים אותם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אופל קקון , על תשובה לשאלה "היי, איך פותחים קבוצה בפייסבוק? לא דף. כזאת שצריך לעשות לה לייק?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזונות שהם פרווה - אני שומרת 6 שעות בין בשר לחלב מה אפשר לאכול שהוא פרווה? (אוכל אמיתי לא חטיפים).?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13וחצי אבל אני רוצה הרבה דברים כמו כלב, בגדים, מנוי לראש1, להיות דוגמנית.. אני לא מוצאת עבודה ואני ממש רוצה למצוא לאסוף כסף כבר תליתי מודעות של להוציא כלבים לטייל ולא מתקשרים ולסוכנות דוגמנות פניתי היום באימייל ולא עונים ואני לא מוצאת לביביסיטר\?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי קרוליין;-], על תשובה לשאלה "היבשת שבה נמצאת קנדה - היי, קנדה זה באמריקה, נכון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שרון :), על תשובה לשאלה "היי, נכון בכל האייפונים יש מין הודעות שונות כאלה? כיאלו כל הודעה בבועה כזאת.. בקיצור, יש לי נוקיה (E72) ורציתי לדעת אם יש משהו שאני יכולה להוריד / לעשות כדי שגם לי יהיה ככה? תודה רבה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מתלבט, על תשובה לשאלה "איזה שם יפה יותר - יהודה או שמעון? ואיזה כינווי חיבה אפשר לקרוא לכל אחד מהשמות האלה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חסויהה, על תשובה לשאלה "מה הייתם חושבים על בן שהתחיל איתי ועם עוד מחברה שלי באותו הזמן, ולא רק התחיל אלא גם אמר לנו את אותם הדברים.??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לורן1, על תשובה לשאלה "‎Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes זה מה שכתוב לי. בפייסבוק ולא נכנס לי. מה זה אומר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני לפי התיאור..? מבנה פנים ארוך, עיניים ירוקות, אף יחסית גדול-אני שונאת אותו!, שפתיים יפות, שיער גלי באורך בינוני, פוני לצד, גובה 161 משקל 48... יש לי גוף יפה.. ואני בת 16.5?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי moOor, על תשובה לשאלה "מה ללבוש ליציאה עם חברות? אוברול מהמם, שחור, שמלה, או חצאית גינס יפה עם בגד גוף? תודה בת 17?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני די מבואסת בגלל שנפרדתי אתמול (ערב יום אהבה ) מחבר שלי... והיום, יום אהבה ואני קצת בדיכי.. חברות שלי הציעו ללכת אתן לסרט אבל אין לי מצב רוח.. מה אפשר לעשות? בת 13.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי radiostar, על תשובה לשאלה "מחקתי כמה מסמכים בטעות וזרקתי לסל המחזור, ומחקתי גם מסל המיחזור האם ניתן לשחזר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לחפש ערוץ של מישהו ביוטיוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לכולם! יש לי ידיד שאני חושבת שהתאהב בי, יש למישהו רעיון איך לגלות אם אכן הוא התאהב בי? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יסמין החתולה, על תשובה לשאלה "האם בגיל 32 לא מאוחר מידיי בשביל לילמוד שחייה?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה איפשר לעשות שאתם בחופשה עם המשפחה ואני לא יודעת לשחות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥♥♥נופר = מתה על ג'ס♥♥♥, על תשובה לשאלה "איך אפשר להפסיק גיהוקים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, היום אני צריכה לקחת אוטובוס למקום שבחיים לא הייתי בו, ואני פוחדת שאני לא ידע מתי לרדת... מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ניסיתי לחבר את הפלפון למחשב עם יו אס בי ובבוקר זה עבד ועכשיו פתום לא. וגם עם כבל אחר זה לא עבד מה לעשות תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "משהו יכול לומר לי איך מוחקים חשבון פייסבוק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מיטל:), על תשובה לשאלה "הי, האם יש דבר כזה mp4? אם יש, האם הוא יותר טוב מ - mp3? איפה אפשר לקנות את ה-mp הכי טוב גם חנויות באינטרנט? צרפו קישורים אם יש. תודה ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי dana:P, על תשובה לשאלה "אני כבר כימעט בת 14 ועד עכשיו לא היה לי חבר, ואף פעם לא היתנשקתי אני מרגישה רע עם זה שבגיל כזה עוד לא היתנשקתי. ואני מפחדת שכשזה יקרה, אז אני לא יעשה את זה "טוב". גם ממש בא ליחבר. אני לא מבינה למה בנים לא שמים לב אליי. אולי ביגלל שאני לא מפותחת כל כך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נערה, על תשובה לשאלה "חיברו לי טלוויזיה בחדר.. אבל רואים את כל החוטים וזה ממש מכוער.. אני לא רוצה לוותר על הטלוויזיה, כי אני ממש רוצה שתהיה לי.. וגם זה עלה הרבה כסף.. יש אולי איך להסתיר את החוטים עם בד או משהו כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי MM////, על תשובה לשאלה "על מה הכי הרבה בחורות מסתכלות בגבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טובה 22, על תשובה לשאלה "היי, איך אני כותבת לחברה באנגלית מזל טוב. תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יום האהבה הוא היום או מחר?!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי El!n0r, על תשובה לשאלה "שמעתי שזה לא בריא לישון מול מאוורר דלוק. למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני לא ממש בטוחה. כשמישהי בהריון יכול להיות לה מחזור תוך כדי (במהלך ההריון)? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לי בבקשה במהירות מתי יום האהבה הקרוב? בבקשה תגידו לי את האמת כי זה דחוף לי. חלק אומרים ב 16.08 חלק אומרים ב 15.08 אני רוצה לדעת בדיוק מתי. תודה רבה שבת שלום?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בס''ד שלום! רציתי לדעת איך אפשר להגיד תפילת שמונה עשרה עם התנועות והכל (אני לא יודעת בכלל) תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני 3 ימים התנשקנו היינו יחד וזה לפני זה דיברנו מלא, בפלא. וגם יומיים אחרי שהתראנו גם דיברנו, אבל משהו השתנה הוא לא מתקשר ולא עונה לשיחות שלי. אין לי מושג מה נסגר בנינו. מה לדעתם קרה שהוא לא מתקשר עלי יותר ולא עונה לשיחות שלי, ירד לו מימני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טולה1, על תשובה לשאלה "החבר שלי נפרד ממני, וכעבור כמה זמן חברה שלי סיפרה לי שהוא בגד בי בכל הזמן הזה. ביום שהוא הציע לי (שזה במקרה גם ביום הולדת שלי), קיבלתי ממנו מקלות תופים שהשם שלו כתוב שם ובנוסף, גם ברכה קטנה. מה אני עושה עם המקלות תופים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טובה 22, על תשובה לשאלה "היי, בוקר טוב האם יש אפשרות לעשות ''העתק'' ''הדבק'' בדרך המקלדת ללא העכבר? אם כן אז איך בבקשה. תודה לכולם.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אין לי פייסבוק, על תשובה לשאלה "אין לי פייסבוק זה החלטה כזאת שאמא שלי לא מסכימה ואני גם לא ממש רוצה. אבל תמיד אנשים. שואלים אותי למה אין לי ואין לי סיבה מספיק. טובה. אתם יכולים לתת לי סיבה טובה למה אין לי פייסבוק בלי שאני יצא חננה? הם מופתעים כאלו אין לי איזה איבר בגוף הם מגזימים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Moran1998, על תשובה לשאלה "איזה משחקים כיפים ממש אתם ממליצים לי להוריד לאייפוד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, מה זה עורלה? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי :-) Linoy, על תשובה לשאלה "למה כולם כועסים על מרגול במחאה? כאילו מה היא אמרה או עשתה? (פיפסתי משהו?!)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום הלכתי לדודתי בעיר אחרת (קרובה). כשבאתי להיכנס לבניין ילד אחד הסתכל עלי ואני עליו והוא פתח לי את הדלת ומרב שהוא היה חמוד שכחתי להגיד תודה חח.. בקיצור אמי אמרה לי שהיא ראתה אותו מסתכל עלי גם אחרי שהסתובבתי והוא ממש חמוד! אני חושבת עליו עד עכשיו. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "מה זה טאבלט??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי shani!!@, על תשובה לשאלה "איך אפשר למצוא שיר, אם אני לא יודעת כלום על השיר חוץ מכמה מילים שאני זוכרת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חסויהה, על תשובה לשאלה "כשאומרים מחשב כיס מתכוונים למחשבון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דנדוש(;, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד לאייפוד 4 פרוץ משחקים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לשמור שבת או לא? אני בדילמה תעזרו לי בבקשה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שסוגרים את הפייסבוק לגמרי? רק מי שיודע שיגיד!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תפוס תפוס, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, יש לי שאלה: האם מלצרים מרווחים רק מהטיפים שהסועדים נותנים ולא יותר? ואם יותר אז כמה? תודה רבה לעונים... ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית 123, על תשובה לשאלה "מה לעשות שבאמצע דיאטה מבוקרת נופלים לפיטויי, ואוכלים חצי פס עוגה איך מוחקים רגעיי אשם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הגוגל כרום לא עבד לי טוב. כל אתר חמישי שאני פותחת, מאז הוא מתחיל לעבוד ממש אבל ממש לאט! למה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נווני (:, על תשובה לשאלה "בנים, יש לכם בעיה שתהיה לכם בת זוג עם משקפיים? אתם תחשבו שהיא יפה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילדת סוכר ♥ , על תשובה לשאלה "מי יכול לכתוב לי מה פרוש הפתגם "זו נבלה וזו טרפה"??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פייסבוק - איך אני יכולה להעביר תמונה שתייגו אותי בה לאחד מאלבומי התמונות שלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סיון =], על תשובה לשאלה "אם אני יבוא ליום הראשון של בית ספר בג'ינס ארוך זה יראה מוזר לדעתכם? ויהיה ממש חם? עוד מישהו חושב לבוא עם מכנס ארוך..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי You're the pretender, על תשובה לשאלה "למה אני לא יכולה לגרור שירים לאייטיונס כאילו זה לא מצליח לגרור, תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "די כבר עם האנשים שעונים על שאלה ב: "תשלחי פרחים כולם עוזרים לך". אני אשלח פרחים למי שאני רוצה, ואם הם באמת עוזרים לי, אני יכולה לראות את זה לבד ולשלוח להם פרחים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו חוסם מישהו בסטיפס הוא יכול לשלוח הודעות? רק שהם לא מגיעות אליו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתווווש, על תשובה לשאלה "הייתי בבריכה והרטבתי את השיער עם כל הכלור, ועכשיו הוא ממש ממש קשה כזה ולא נעים מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נערה (-;, על תשובה לשאלה "היד ששמים שעון - באיזה יד שמים שעון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה בתשחץ: "ידעוני (3,3)": בעלא_ב. "ארץ הגמדים"-_ י _ _ _וט. "מופלאה"-_ _ומ_. "צורה בקלפים"-3 אותיות. "לא רגוע, עצבני (5,3 8 אותיות. "לא מעודן, גס"-6 אותיות. "רגש של איבה"-6 אותיות. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פה כדי לעזור (;, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי מתכון פשוט של פיצה להכנה ביתית.. בלי חומרים קשים להשגה יש לי קמח וכאלה.. מתכון פשוט של חצי שעה הכנה.. ( לתת גם את אופן ההכנה) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול ההייתי בלי חזיה וסתם ירדתי לכמה שניות למטה.. פתאום צצו כמה ידידים וידידות מהשכונה והשיחה נמשכה שעתיים... הנושא הגיע לחזיות איכשהוא ואני לא ילדה ביישנית אז אחד אומר תראו איזה חזיה יש לה הרים לי ת'חולצה. והיה בשוק. ברחתי הביתה.. מה אני אמורה להגיד לו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי א נ ו נ י מ י ת :P, על תשובה לשאלה "זוהי שאלה מעט לא מובנת אבל היא ממש דחופה! איך גורמים ועל מה לוחצים, בשביל שהמשחקים והיישומים באייפון ירעדו, וגם שיהיה ליד כל יישום או משחק מן איקס קטן כזה.. ממש תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית73, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון מאוד משעמם לי... מה אני יכולה לעשות? חוץ מלהזמין חברות... ולעשות משהו בפייסבוק...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "אני מכינה בעצמי צמידים מחוטי שעווה. וייעצתם לי לפרסם את הצמידים בפייסבוק כדי שאמכור אותם. בכמה כדי לי למכור לחברות לי צמיד? ( כאשר גליל חוט שעווה 20 ש"ח, תליון 6 ש"ח )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הקללה "קוקסינל"? מזה אומר אם אומרים את זה על מישו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחשב לא מגיב לדיסק או דיסק און קי - למה שאני מכניסה דיסק או קי או דיסק רגיל למחשב (חדש), המחשב לא מגיב לכך? כאילו לא הכנסתי כלום. ואיך אפשר לסדר את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לענות מבחינה דתית? - בס''ד שלום! שאלה קצת מוזרה: כששואלים מה שלומי מה יותר יפה לענות ברוך ד' או ברוך ד' בסדר? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, כשרציתי לחבר את הפאלפון עם כבל למחשב המחשב לא קלט אותו וגם הפאלפון לא קלט את הכבל מה אני יכולה לעשות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי lona :), על תשובה לשאלה "שכנה שלי בת45 והיא עדין בתולה.. זה הגיוני? (היא לא נשואה) תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם סבוןבוץ מים המלח עוזר לפנים עם פצעונים? זה בסדר למרוח אותו כל יום על העור? זה יעזור למצבי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני אחלה ואני חמודה, על תשובה לשאלה "אני ממש מתרגשת ליום הראשון של כיתה ז' עד כדי כך שהבטן שלי מתכווצת מהתרגשות! יש לכם עצות לעבור את היום הראשון בשלום? ואם אתם רוצים, אז תגידו לי איך היה לכם היום הראשון D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כול הזמן שקורה משהוא ישר מאשימים תבכורים, מה אנחנו לא בני אדם אין לנו רגשות לא הכול באשמתנו, זה שאנחנו בכורים לא אומר, שאנחנו צריכים לסבול יותר?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני נכנסת לשאלה, הכל בצד נמחק לי, הכל לבן כזה ולא רואים את השאלות המקצועיות החדשות וגם לא את השאלות האישיות החדשות וגם לא את האונליין. מתי יסדרו את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 10 מטר 41 ואני שוקלת 42 תנו לי טיפים, כדי להרזות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מותר ומה אסור לעשות בתשעה באב? הכול! תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה בפייסבוק, שהשורה למעלה של ההתראות והבקשות חברות נעלמה! פעם היא פשוט זזה הצידה ועכשיו היא נעלמה לגמרי! מה אני עושה נגד זה? איך פותרים את הבעיה? אני לא יכולה לראות מי שולח לי בקשות והתראות! זה גם לכם ככה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי גשר כבר 4 חודשים. אחרי שאני הולכת לפגישה עם האורטודנט ומחליפים לי את החוט מתכת של הגשר אני לא מרגישה כלום. אחרי שעה בערך שאני בבית מתחילים לי כאבים איומים! יש משהו שניתן לעשות חוץ מכדורים נגד כאבים? ממש תודה לכל העוזרים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥♥rotem♥♥, על תשובה לשאלה "הסמלים בשולחן העבודה נהיו פתאום יותר קטנים - מה לעשות כדי להגדיל אותם דחוף??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תזונה ללא ירקות ופירות - מהם הנזקים מזה שאני לא אוכלת לא פירות ולא ירקות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התאריך העברי - מה התאריך העברי היום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש מפורסמים באתר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי רוני דקל , על תשובה לשאלה "האם ג'קט ג'ינס הולך היום או שזה נחשב מיושן??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אלולה D: , על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי קישור לתוכנה או משהו בשביל להוריד שירים למחשב? תודה מראש, אנונימית D:?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה הסבר: מהזה לקחת כמובן מאליו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי belieber & mahomie, על תשובה לשאלה "כשאני כל הזמן עוברת ברחוב -כל הזמן מסתכלים עלי-בנים, בנות, ילדים. זה מלחיץ מאוד-איך אני יוכל להיתגבר על זה כי זה נורא מעצבן. תודה לעונים..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית בת 15.5, על תשובה לשאלה "גיליתי לפני שבוע שאני בהריון, יצא לי לראות עם אמא שלי את התוכנית למה לא סיפרת לי וזה היה מביך. אני לא רוצה להפיל, קשה לי לעשות את זה כי אשכרה יש לי משהו חי בבטן שלי. הבן זוג שלי עדין לא יודע. אני לא מוכנה להיות אמא עדיין. איך לספר לאמא? מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית., על תשובה לשאלה "נכון שיש דבר כזה - " אסור להוציא זרע לבטלה", אז זה כולל גם בנות? זתומרת יש דבר כזה גם- אסור להוציא ביצית לבטלה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מישהו12, על תשובה לשאלה "רוצה לפתח שרירים וריבועים בבטן - אני בן 12 וחצי ואין לי כמעט שרירים, אני עולה לכיתה ז' ואני שוקל 36.5 ק"ג. אני די חזק ורואים את השרירים בידיים, אבל אני רוצה יותר לפתח אותם וגם התחלה של ריבועים בבטן. מה לעשות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני שרה לבדי (או עם פלייבק) אני ממש טובה ומדויקת, אבל לפעמים אני שומעת מוזיקה באוזניות ומקליטה את עצמי, וכשאני שומעת את ההקלטה- אני מזייפת בטירוף. אמנם כשאני עם אוזניות אני לא שומעת את עצמי, אבל יש לי ליווי של המקור, אז זה לא אמור להיות ההפך??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי NOA1, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אני יכולה להחזיר את הצ'אט הקודם בפייסבוק? תודה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי חסוייה:), על תשובה לשאלה "איך מוחקים את ההיסטוריה מגוגל כרום? אפשר בכלל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי תותי, על תשובה לשאלה "מה זאת מחלת הפארקינסון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך ליצור סקין לגוגל כרום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות יש בבנה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הכנת נס קפה קר - מישהו יודע איך מכינים נס קפה קר? אבל עם נס קפה של עלית.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש באתר דתי אשכנזי שיוכל להסביר לי על התפילות והברכות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי סמיילי:), על תשובה לשאלה "מישהוא מכיר את המשחק.transformice אם כן אתם מכירים צ'יטים למשחק??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מה זה האתר הזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 וחצי, גובה 1.64, משקל 50.. האם אתם חושבים שאני שמנה? רזה? בינונית? אשמח אם תענו ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לדעת מה המיקוד שלי? התבקשתי לומר את המיקוד של הבית שלי כדי שישלחו לי מכתב כלשהו ואני לא יודעת מהו, איך אפשר לדעת? אשמח למענה מהיר, תודה רבה ויום נעים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, משבוע הבא אני מתחילה לעשות בייביסטר לילדה בת 4 וחצי שנים. אני אטפל בה מ 8 בבוקר עד 6 בערב. זה יהיה בימים א'-ה' במשך 16 ימים, ולבסוף אני מקבלת 2,300 ש"ח... רציתי לדעת אם כדאי לי לקבל את העבודה הזו או לא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מוחקים לייק שעשיתי בפייסבוק? (על תמונה או תגובה)?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי TOMMY, על תשובה לשאלה "הי אני צריכה את הדרך לפיתרון הבעיה המילולית הזאת (לא רק תשובה מספרית מחיר, הכניסה למבקר במוזיאון הוא 12 שקלים למבוגר ו-8 שקלים לילד. קבוצה של 18 מבקרים שילמה בסה"כ 160 שקלי דמי כניסה. כמה ילדים וכמה מבוגרים היו בקבוצה? תודהה רבה לעוזרים!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף-הפייסבוק לא מראה לי את ההתראות. מה לעשות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נסטיוש, על תשובה לשאלה "היושש D: בפייסבוק הצ'אט שלי גמור! הוא ממש לא טוב הוא לא מראה לי כמה מחוברים וזה... ויש חברים שכן נימצאים בפייסבוק אבל זה מראה, שהם לא מחוברים כשהם כן! תודה לעונים D: ולילה טוב לכולם?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי דני, על תשובה לשאלה "המ, אני נבוך... יש לי פין גדול, כשאני בבריכה ורואה כל מיני... הוא מזדקף לי בתוך הבגד ים, וראיתי שמסתכלים לי כי זה גדול אז זה בולט. אני מאד מיתבייש ומסמיק. מה לעשות? למישהו פה זה קורה? או מישהו פה ראתה כזה דבר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי נעמאמי, על תשובה לשאלה "מה זה 'בשר פיגולים'??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נוסעת הרבה ברכבת, ואני מרגישה כל הזמן שאנשים מסתכלים עלי, בעיקר בנים. למה זה? מבטים לתוך העיניים זה דרך להתחיל עם בחורה כאילו? וזה ממש מלחיץ, למה כל הזמן בוהים בי? בת 14.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחיקת משתמש בסטיפס - איך מוחקים את החשבון פה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שינוי כינוי באתר - איך משנים שם וכינוי באתר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "חנויות יד שנייה בישראל - היי, אתם יכולים להגיד לי איפה יש חנויות יד שנייה? (באיזה אזור בארץ) תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי הבנתי, על תשובה לשאלה "יש לי חברות ממש מעצנבות אני שאנת אותן הכי בעולם..! מה אני עושה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יפה כן שלך לא ;), על תשובה לשאלה "האזנה למוסיקה בתשעה באב - אני שומעת הרבה מוזיקה עכשיו, זה בסדר? היום 9 באב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ילד :D, על תשובה לשאלה "איך מפסיקים אוננות ולא חושבים על זה ולא עושים את זה לתמידד!?! דחוף.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול היה לי 80 ומשהו אחוז בסוללה, והשארתי את האפליקציה של דודו אהרון שעון מעורר כל הלילה דולק, ובסוף בבוקר התכבה לי הפלאפון כי נגמרה לי הסוללה, למה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גלית123, על תשובה לשאלה "שינה אחרי אכילת סנדוויץ' - האם מותר לישון אחרי שאכלתי פרוסת לחם עם גבינה ועגבנייה ונס קפה או שכדאי לצאת לסיבוב ואז לנוח??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גלוש:), על תשובה לשאלה "איך אני מעלה תמונות מהאייפון למחשב? יש לי מלא כבלים פה של האייפון... אני רוצה להעלות מהאייפון תמונות למחשב עצמו... איך עושים? אני צריכה להשתמש בכבלים האלה לא? תודה לכל העונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי גברברון:), על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני בן 14 ואני וחברה שלי מתנשקים ואני נוגע לה בשידיים וגם בישבן ומנשק לה את הצוואר גם... ואני שואל אם אתן הבנות אוהבות את זה? ומה עוד אפשר לעשות? והחברה בת 13?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טל (-:, על תשובה לשאלה "היי, אני במחזור בערך שישה ימים והיום אני ביום הרביעי שלי, עוד מעט אני הולכת לבריכה של דודה שלי והשאלה שלי האם כדי לשים טמפון? כי לא בא לי לשים פד ומכנס: \. אף פעם לא שמתי טמפון.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום,, מישהו יודע אם יש אפשרות להוריד את הסורק העירום RAY SCANNER לא לנייד אלא למחשב בחינם? תודה לכולם!1?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ימי בין המצרים - שמעתי שהימים הללו הם בין המצרים או תשעה באב.. מה זה אומר? ומה אסור לעשות בימים אלו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית12345678, על תשובה לשאלה "איך משנים סיומת של סרטונים שהורדו מיוטיוב??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איך אני מורידה תוכנה בWINDOS 7 באנגלית? התקינו לי מערכת הפעלה חדשה ואני צריכה להיכנס להוספה והסרה של תוכניות. איך אני נכנסת אל זה..??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Roses are red #מנגו, על תשובה לשאלה "מחיקת סרגל כלים בגוגל כרום - איך אני מוחק סרגל כלים בגוגל כרום??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 17.5 ושוקל 85 ק"ג, גובה 1.85 מטר. אני רוצה להוריד עד סוף החופש 15 קילו (להיות 70 ק"ג ). איך אני עושה את זה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתאריך ה-18 לספטמבר, יוצא איזשהו חג? חופש??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מורן f., על תשובה לשאלה "שלום, באיזה יום ובאיזה שעה מתחיל תשעה באב? ובאיזה שעה נגמר? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "יש לי שאלה שאני חייבת מענה עליה! אני בקרוב יעלה לכיתה ט', ויש לי מין פנטזיה כזאת, שאני יגיע לגיל 16 להוציא רישיון לאופנוע. אז הבית ספר שלי יהיה קצת רחוק ובמקום ללכת לאוטובוס אני יוכל ללכת באופנוע. אני בת, האם זה הזוי מידי? בבקשה תשובות עוזרות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שמחה ומאושרת, על תשובה לשאלה "האם לדעתכם בעוד כעשר שנים ישתמשו בשעוני יד?:P?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני חייבת להרזות, אני נמצאת בעודף משקל.. מתחילת החופש רציתי להרזות וכל פעם אמרתי " מחר, מחר" ואני חייבת להרזות! כל פעם אני נשברת, יום אחד אני אוכלת בריא ועושה ספורט ויום אחרי זה אין לי כוח ואני אומרת ממחר.. יש עצות איך לא להפסיק? יש משפטי לכם מוטיבציה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להתחבב על אנשים? בת 13?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יעשו מפגש עם כל משתמשי האתר? יש קבוצה בפייסבוק לאתר זה? יש אנשים שאני מעוניינת לפגוש. תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי לירז, על תשובה לשאלה "שמות לבנים - איזה שם הכי יפה לבנים: עידן, רועי, איתי, דניאל, מתן, סער??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש מתביישת לספר לאמא שלי שמגרד לי באיבר המין, אבל אני רוצה לספר לה ואני לא יודעת איך. עכשיו רק שתינו בבית וזאת ההזדמנות שלי.. אבל אני מתביישת. יש עצות? בבקשה!.. תודה מראש?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שיראל, על תשובה לשאלה "שמות לבנות - איזה שם לפי דעתם הכי נורמלי\יפה? הילה, מאיה, ליאנה? תודה לכולם.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Sun, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה י'. אשמח לשמוע, אנשים בגילי מתרגשים כמוני??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Leave Me Alone, על תשובה לשאלה "האם יש אפשרות ליישר ולחבר את השיינים, בלי לשים גשר על השיינים? והאם יש טכלונוגיה שמאפשרת יישור שיינים במהירות רבה, בין שבוע לחודש? ומה המחירים של גשר לשיינים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי, אני נמצאת בתהליך של יישור שיניים (לפני גשר). בשבוע הבא יש לי תור לשים טבעות, רציתי לדעת איך זה מרגיש ואם זה כואב? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מה התאריך ?, על תשובה לשאלה "אני צריכה לדעת איזה מזל זה ב-16 לאפריל, זה ממש חשוב לי. תודה מראש: )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על גובה 1.64 לבחורה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה בבקשה, אני במצב נפשי מאוד קשה, ההורים שלי לא תומכים בי כל כך, והחברות גם לא. אין לנו כסף לפסיכולוג, ואני צריכה להוציא את הרגשות שלי! יש אולי פסילוכוג וירטואלי שאפשר לתאם איתו פגישה אינטרנטית? אני חייבת, בבקשה!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יהל וחן, על תשובה לשאלה "שלום, אני וחברה רוצות ליראות סרט וביכללי המלצות לסרטים, מה אתם ממליצים? ואם אפשר בעברית.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה סטטוס יפה שיהיו מלא שיעשו לייק.. סטטוס מגניב ומקורי לא חרוש!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הורדת תוכנה לעריכת וידאו - מי יכול לתת לי הורדה של תוכנה שעושים בה "עריכת וידאו", שאני שמה שמה תמונות וכותבת משפטים ואז יכולה, ושאני יכולה לשים שיר ברקע, או לשיר בעצמי. תודה רבה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 10 וחצי עוד מעט 11 ואני שוקלת קרוב לחמישים. אני בגובה 1.60. האם זה בסדר? המשקל תקין? פשוט יש לי בטן קטנה...?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההבדל בין אגדה להגדה - מהו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בן 14 בגובה 1.78, זה נורמלי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי maia2, על תשובה לשאלה "עוד כמה זה יוצא ט"ו באב? ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי moOor, על תשובה לשאלה "דחוף, אתמול קבעתי עם חברה לצאת, והיא ביטלה והמציאה תרוצים, ואז קבעתי עם חברות אחרות, ובדיוק ראיתי בפייסבוק שהיא הלכה לאותו מקום שהייתי וקבעה עם אחרות, היא כתבה לי בפייס "מה עשית אתמול בסוף?" סתם ילדה זבל מה לכתוב לה?! בת 17?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 40 דולר? ואיך מחשבים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי l♥ve, על תשובה לשאלה "חבורת ילדים פרצו לקבוצה שאני אוהבת ומחקו את המנהלות ושמו במקומם מנהלת חדשה, אני ממש רוצה לעשות משהו בנוגע לזה, ממש! מה אני יכולה לעשות? בבקשה תענו?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קראק וסיריאל זה אותו דבר בדיוק? כלומר, מה צריך להוריד -קראק או סיריאל- בשביל שתוכנה תהיה חינמית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי mai184, על תשובה לשאלה "אתרים לפתיחת בלוג רציני - אתם מכירים אתרים שבהם אפשר לפתוח בלוג בנושא? אבל שהאתר יהיה רציני ושהרבה קוראים בו... תודה מראש!?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי עמיתוש3, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת עוד חודש 15 אני שוקלת: 46 גובה:1.60 האם זה תקין??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי זאת עם החיוך 3, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 44 והגובה שלי 1.61 נראלי שזה תקין אבל אני מריגשה שמנה.. שאני הולכת לבריכה אני מתביישת וזה מפדח אותי.. ומידי פעם אני מנשנשת, אייך להפסיק את זה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ., על תשובה לשאלה "יש למישהו אתר BMI שמראה כמה צריך להרזות?! תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מהזהמשנה?~, על תשובה לשאלה "מה לעשות כשרוצים לבכות אבל אי אפשר??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כאן באתר צא'ט עם וידאו (לראות אחד את השני?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המרה של כוסות קמח - ממש ממש דחוף. כמה כוסות של 200 מ"ל הרגילות זה 200 גרם קמח? תודה מראש.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית ביותר :|), על תשובה לשאלה "חיסור וחיבור בשברים - היי, איך עושים חיבור וחיסור בשברים פשוטים וגם מעוברים? תודה.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית.., על תשובה לשאלה "אמא שלי, הכינה ארוחת צהריים, לא אכלתי כי אני לא רעבה. אז היא קללה אותי, ואמרה לי שהיא לא מדברת איתי. אמרתי לה שאני לא רעבה וכו', היא לא הקשיבה ועכשיו אני עצובה כי היא לא מדברת איתי בכלל! מה לעשות...??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי שנייי :-), על תשובה לשאלה "קנינו 2 אייפונים אני ואחותי, הלכנו למישהו שיפרוץ לנו והוא התחיל לפרוץ לאייפון שלי ולא הצליח, ואז עבר לאייפון של אחותי והצליח, ואחרי זה ניסה שוב לפרוץ לאייפון שלי ושוב לא הצליח. האם אני לא יוכל לפרוץ אותו אף פעם? אולי מישהו אחר יצליח? מה יכלה להיות הבעיה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי hodaya1193, על תשובה לשאלה "היי,.. קניתי אייפוד טאץ 8 גיגה ב900 שקל זה שווה? מה המחיר שלו בדרך כלל? האם הגלישה באינטרנט באייפוד קלה או מסובכת? יש בו מצלמה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי yana nour , על תשובה לשאלה "אני בת 13 ו8 חודשים והגובה שלי הוא 1.61 והמשקל שלי הוא 44 אבל, אני לא רזה יש לי בטן וכו', וכשאני בודקת במחשבון BMI כתוב שאני בתת משקל זה הגיוני בכלל??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת123, על תשובה לשאלה "מה הכי מושך אותכם במין השני יופי או אופי? בבקשה אל תגידו שניהם חח ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נשמע לכם נתונים של מישהי בת 14 גובה 1.54 ומשקל 48? בבקשה לענות בכנות אם ההיתם רוצים מישהי כזאת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי yana nour , על תשובה לשאלה "הכנת קצפת ללא שמנת מתוקה - אני רוצה להכין קצפת אבל אין לי שמנת מתוקה. אתם יכולים לתת לי מתכון לקצפת מחלב או מביצים??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ריף, על תשובה לשאלה "הורדת סרטים לאייפוד - קניתי בארה"ב אייפוד ואני לא יודע איך להוריד אליו סרטים. אני יודע איך להוריד שירים אבל סרטים אני לא מצליח. מישהו יכול להסביר לי אם צריך להשתמש בתוכנה כל שהיא ואם כן מה לעשות בה? תודה לעונים מראש..?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי יפה כן שלך לא ;), על תשובה לשאלה "אומרים שאנחנו במאה ה-21, אבל אנחנו בשנת 2011, אנחנו לא צריכים להיות במאה ה-20??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי,. אני דתייה ואני לא כל כך שלמה עם זה בגלל סיבה אחת ההורים שלי.. הם פשוט משגעים אותי עם הדת הזאת וזה נורא לפעמים פשוט בא לילהיות חילונית רק כדי להראות להם שאני לא עושה מה שהם אומרים לי.. מה אפשר לעשות עם זה... אני מרגישה כיאלו אלוקים נטש אותי אפשר עזרה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי ♥♥♥נופר = מתה על ג'ס♥♥♥, על תשובה לשאלה "דחוף. מי הם שני אחים תאומים אחד עם שיער שחור השני חום בהיר כזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי *Lili*, על תשובה לשאלה "יש מדוזות בים עכשיו??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי בחילות כבר יומיים. יכול להיות שיש לי את הוירוס שמסתובב? ומה אפשר לעשות כדי להרגיש טוב? כי אני ממש על הפנים.?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מאיוש=], על תשובה לשאלה "בכד אחד 20 כדורים לבנים ו-10 שחורים בכד שני 30 כדורים לבנים ו-20 שחורים באיזה כד היסיכוי להוציא כדור לבן יותר? ובאיזה כד הסיכוי להוציא כדור שחור גדול יותר? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מאיוש=], על תשובה לשאלה "מקש חילוק במחשב - האם יש במחשב פעולת חילוק (כלומר מקש כזה) כמו שיש במחשבון??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני פונה אל המערכת ואל האנשים הנכבדים. יש אנשים דתים באתר סטיפס. ואנשים בלי בושה קוראים לעצמם אלוקים הקב''ה וכו'. אנחנו מבקשים שתחסמו אנשים אלו מהר ככול האפשר. האם אתם מסכימים איתי??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי *loli*, על תשובה לשאלה "מה המשמעות של vault באנגלית??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה אפשר לרדת אם אני אוכלת, במשך שבוע רק מלפפונים. ושותה המון מים ועושה לפחות שעה וחצי ספורט? אני יודעת שזה לא בריא מסוכן וכל זה. אבל אנירק צריכה תשובות לא אזהרות כי אין לי מושג תודה רבה לעוזרים ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אני אוהבת את כולם, על תשובה לשאלה "היה לי שני משקפי ראיה ללוח ולטלווזיה, החדשות אבדו שבוע אחרי שקנו לי, לא גיליתי לאמא, הסתדרתי עם המשקף הישן גם אמא שלי הייתה כועסת עלי, איבדתי גם את הזוג הישן עכשיו אין לי שום משקפיים, אני לא יודעת מה להגיד לאמא שלי, היא לא יודעת גם שהחדשות נאבדו, מה לעשות?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי be-happy, על תשובה לשאלה "פרסום אתר בחינם - איך לפרסם אתר בחינם??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה גברים לא בוכים? - למה הם רואים רגשות ובכי כחולשה ובושה? זה לגיטימי להרגיש ולבכות כשכואב. למה גברים נלחמים בזה??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Vika, על תשובה לשאלה "אני בת 17 וחצי, גובה 166 כמה אני אמורה לשקול כדי שזה יהיה משקל תקין??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימית=), על תשובה לשאלה "קנו לי לפני חודש וחצי אמפי 5 מסך מגע, משהו ממש טוב... וכשאני מחברת את האוזניות לא שומעים את השיר באוזניות.!.! וכשאני מוציאה את ההחבל של האוזניות, השיר עובד..! למה זה קורה? למה האוזניות לא עובדות??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי THAT GIRL ♥ , על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 11 אני גבוהה,158 משהו כזה ושוקלת 40 זה הגיוני כי כל מי שאני שואלת אומר שאני רזה אבל אני לא מאמינה לאף אחד ומנסה דיאטה מה אתם חושבים זה משקל טוב, לא טוב? להמשיך עם דיאטה? בבקשה תענו לי עם פרטים זה מאוד, מאוד חשוב לי.. תודה לכל העונים?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי e.v., על תשובה לשאלה "מידע על זכויות הילד - מישהו יודע מהם זכויות הילד? אני מקווה שכתוב שם שאפשר לא לנקות ת'חדר חח )?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פתרון לחולשה וכאבי ראש - היום קמתי בבוקר ואני מרגישה חלשה ויש לי כאבי ראש. מה לעשות, חוץ מללכת לרופא??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי פרפר סגול, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, רציתי לשאול היכן ניתן לרכוש את משחק הקלפים"שמונה וחצי" (משחק קלפים מבית משחקי שפיר) האם ניתו לרכוש אותו בסטימצקי או כל חנות ספרים אחרת??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי טופ טופי =), על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 ויש לי קול יפה, אני אוהבת לשיר, אבל אני מתביישת לשיר מול קהל, תמיד שיש לי הזדמנות לשיר, אני רועדת מזיעה ומפוחדת, ובסוף אני מוותרת, ואז אני מצטערת שלא עליתי לשיר.. איך אני יתגבר על הפחד??"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי Fool in the Rain , על תשובה לשאלה "דרך לקדם את הכתיבה - אני נורא אוהבת לכתוב, בעיקר פנטזיה, ואני רוצה לפרסם את זה בדרך כלשהי. אני ניסיתי בישראבלוג, אבל אין קוראים. ואני רוצה שיקראו, שיגידו מה לשנות וכו'. בבקשה תעזרו ?"
פרח ניתן לMusic ♫ Star (בן) על ידי מלאך מהגהנום, על תשובה לשאלה "עצות לשינה - אני לא נירדמת בלילה עד 4 לפנות בוקר. כשאני מנסה להירדם ב11 לילה אני לא נירדמת, תנו לי עצות שיכולות לעזור לי ללכת לישון. משהו כמו 11 או 12. תודה לעונים מראש.?"